Online Destek

     

ALIŞVERİŞ SEPETİ
Şu anda sepetiniz boş


Sık Sorulan Sorular

Nasıl üye olacağım?

Ana sayfada yer alan "Üye Girişi" linkini tıklayın ve açılan sayfada "Üye olmak için buraya tıklayınız" linkine tıklayınız. Gelen formda istenen bilgileri doldurduktan sonra "Kaydet" butonuna basın. Üye olmak bu kadar kolay.

Başa Dön

Üyelik bilgilerimde değişiklik yapabilir miyim?

Evet. Üyelik bilgilerinizde değişiklik yapmak istediğinizde, üye girişinizi yapıp, soldaki menüden "Bilgiler" linkine tıklayarak üye bilgilerinizi görüntüleme ve değiştirme sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Başa Dön

Üye olmak zorunda mıyım?

Pay Tur Seyahat Acentası sitesinden herhangi bir rezervasyon yapmak için üye olmanız gerekmektedir.

Başa Dön

Rezervasyon sırasında kredi kartı bilgilerimi veriyorum. Bu ne kadar güvenli?

Rezervasyon sırasında verdiğiniz kredi kartı bilgileri, tıpkı üye olurken verdiğiniz kişisel bilgileriniz gibi, çok güçlü SSL (Secured Sockets Layer) ve Encryption Teknolojisi ile güven altındadır. SSL teknolojisi sayesinde tüm özel bilgileriniz, internette şifrelendirilir ve üçüncü kişiler tarafından okunamaz. Internette alış veriş, telefonla ya da bir dükkandan alışveriş yapmak kadar güvenlidir. Dünyada milyonlarca internet müşterisi bu sayede güvenle alışveriş yapmaktadır.

Ödeme işlemleri ise Garanti Bankası tarafından sunulan güvenliği sağlanmış Sanal POS hizmeti ile gerçekleşmektedir.

Başa Dön

Pay Tur üyelerine özel bir indirim sağlıyor mu?

Evet. Pay Tur, üyelerine otel ve acentelerden çok özel indirimler sağlamaktadır. Bu indirimler otel ve acentelerin sadece Pay Tur için verdikleri indirimler olup, başka yerlerde bulamayacağınız oranlardadır.

Başa Dön

Rezervasyonları kendimiz yapabiliyor muyuz?

Evet, rezervasyonlarınızı kendiniz, oturduğunuz yerden birkaç tuşla yapabiliyorsunuz. Telefonlarla, gazete ilanları ile uğraşmanıza gerek kalmadan!

Başa Dön

Şirketlere özel indirimler var mı?

Pay Tur seyahat acentası olarak kurumsal müşterilerimiz içinde özel indirimlerimiz bulunmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Başa Dön

Rezervasyon yaptırdığım zaman otele giriş yaparken hangi belgelerin bulunması gerekiyor?

Pay Tur üzerinden rezervasyon yaptırdığınızda sistem size rezervasyon ile ilgili ayrıntıların bulunduğu bir "Voucher" göndermektedir. E-mail adresinize gönderilen bu belgenin yazıcı çıktısını ve Voucher'ın size ait olduğunu kanıtlamak için de kimliğinizi yanınızda bulundurmalısınız. Bu belgeler otel tarafından kullanıcılarımızın haklarını korumak ve bir yanlışlığı önlemek amacıyla istenmektedir.

Başa Dön

Taksit yapıyor musunuz?

Evet. Pay Tur üzerinden rezervasyon yaparken, taksitli ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Başa Dön

Herhangi bir konuda desteğe ihtiyaç duydum sizinle nasıl bağlantıya geçebilirim?

Bizimle iletişim sayfalarımızda yer alan telefon, faks, email bilgilerimiz ile ya da online desteğe ihtiyacınız var ise yukarıda yer alan "Online Destek" butonuna tıklayarak operatörlerimizden biri ile canlı chat olanağına kavuşabilirsiniz. Eğer operatörlerimiz o an için yerlerinde yok ise daha sonra kendilerine iletilmek üzere yine bu bölümden mesaj atabilirsiniz.

Başa Dön

Ana Sayfa | Oteller | Turlar | Üye Girişi | Şubeler | Şirket Profili | Gizlilik ve Güvenlik | İletişim
Her Hakkı Saklıdır. PayTur Seyahat Acentesi @2004-2010