Online Destek

     

EN ÇOK TERCİH EDİLENLER
ABANT CENNETGÖL KONURALPBE T...
ESKISEHIR TURU
GÜZELDERE (GÖLLER- ŞELALEL...
GÖLYAZI-CUMALIKIZIK-TRİLYE-...
ALAÇATI EFES ŞIRINCE TURU
YEDİGÖLLER GÖLCÜK YAYLASI...
ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU

YÜRÜYÜŞ VE GÜNÜBI...
ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
GÖLYAZI-CUMALIKIZIK-TRİLYE-...
YUVACIK AYTEPE TURU
GÖYNÜK-TARAKLI
EDİRNE TURU
ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY-SAKL...
YEDİGÖLLER GÖLCÜK YAYLASI...
MASUKİYE- HARIKALAR SAHİLI-...
LONGOZ TURU
ESKISEHIR TURU
RAFTİNG MELENDE TURU
GÜZELDERE (GÖLLER- ŞELALEL...
CUMALIKIZIK - SAİTABAT ŞELA...
ODAYERİ TORKUL GÖLETİ TORK...
İZNİK - MUDANYA - TİRİLYE
FENER- BALAT TURU

YURT DIŞI TURLARI
YUNANİSTAN TURU
BOSNA HERSEK TURU
BALKANLAR ÜÇ ÜLKE MAKEDON...
5 ÜLKE BALKAN TURU
THASSOS ADASI TURU
PRAG VİYANA BUDAPEŞTE ORTA...

KÜLTÜR DOGA VE YÜRÜ...
ABANT-CENNET GOL TURU
KIBRISCIK-ABANT-TURU
AYVALIK KAZDAĞLARI TURU
BOZCAADA-GÖKÇEADA-ASSOSI TU...
VAN KARS ERZURUM AĞRI D.BEYA...
SAFRANBOLU-AMASRA İNKUM FİL...
KAPADOKYA TURU
KAPADOKYA TURU
DİPSİZ GÖL-SİNEKLİ YAYLA...
ESKİŞEHİR KUTAHYA FRİG VA...
BEYPAZARI NALLIHAN SEBEN KIBR...
AYVALIK-BOZCAADA KAZDAGLARI T...
ABANT GÖLCÜK GÜZELDERE S...
BOYDAN BOYA 10 GÜN KARADENI...
KARADENIZ BATUM TURU 6 GÜN ...
GAP TURU 5 GÜN
ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI KÜLT...
KARADENİZ BATIDAN DOĞUYA A...
SAFRANBOLU AMASRA TURU
GİZEMLİ LİKYA TURU
GÖKÇEADA & BOZCAADA TUR...
KUTAHYA ESKİŞEHİR SÖĞÜT...
DİDİM KUŞADASI ŞİRİNCE
EFTENİ-KONURALPBEY-AKCAKOCA-...
SİNOP-ERFELEK-GERZE-KASTAMON...
ÇEŞME FOÇA BERGAMA SIRIN...
ALAÇATI EFES ŞIRINCE TURU
LAVANTA ISPARTA SALDA SAGALAS...
KIZ KALESİ MERSİN TARSUS ...
ORTA ANADOLU TURU SİVAS ELAZ...
İZNİK GÜN BATIMI ŞENLİĞ...
ALAÇATI-BİRGİ - ÇEŞME O...
SALDA PAMUKKALE LAODIKYA Hİ...
CESME--ALACATI-FOÇA-BERGAMA

ALIŞVERİŞ SEPETİ
Şu anda sepetiniz boş

AYVALIK-BOZCAADA KAZDAGLARI TURU KÜLTÜR DOGA VE YÜRÜYÜŞ TURLARI
Tur Kodu : BERGAMA
Bölge : Ayvalık-Cundaadası
Süre : 3 gün
Ulaşım : Otobüs
Fiyat : 469.90 TL
Tur Otelleri
AYVALIK HALİÇ PARK HOTEL 4 * AYVALIK
Kalkış Noktaları
23:00 Bakırköy Boyner
23:30 Beşiktaş Yıldız Camii
24:00 Kadıköy evlendirme dairesi
  Tur Programı
 

AYVALIK-BOZCAADA KAZ DAGLARI TURU

1. GÜN: (BOZCAADA)Yoldaki Molalar sonrası.Çanakkalede yapacağımız kahvaltı sonrası.Geyikli iskelesine varıyoruz,saat:11:00 Feribotla yapacağımız yarım saatlik yolculuk sonrası ilk görüşte güzelliğini belli etmeyen, ama bir kere ayak bastıktan sonra gönülden bağlanacağınız Kuzey Ege’nin incisi Bozcaada’da uçsuz bucaksız bağları, onlara bekçilik eden bağ evlerini, rüya gibi kumsalları, pırıl pırıl denizi, kekik kokulu tepeleri ve Rüzgâr Gül’lerini keşfediyoruz. Gezilerimiz sonrası adanın sahilinde yer alan balık restoranlarında Ege’nin leziz ve taze balıklarıyla kendimize bir ziyafet çekiyoruz. Yemek sonrası şarap imalathanelerini ziyaret edip şarap tadımı yapıyoruz. Ardından konuklarımıza gezinti ve alışveriş için yeterli bir zaman veriyoruz ve adaya özgü domates reçelini ve şaraplar alış verişten sonra. muhteşem Ceneviz kalesi ve sualtı müzesini gördükten sonra, feribotla geyikliye dönüş otele hareket, Akşam yemeği ve konaklama.

2. GÜN:(Assos Behramkale-kazdağları)Sabah kahvaltı ardından), Behramkale ye varıyoruz. M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı gördükten ve tarihi bilgileri aldıktan sonra Ege Denizi’nin muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz, eğer şanslıysanız Türkiye’ye oldukça yakın Girit ve Eğriboz’dan sonra Yunanistan’ın 3. büyük adası olan Midilli Adasını görebilirsiniz. Assos’a doğru hareket ediyoruz. Assos’a vardığımızda Behramkale ve Antik Limana iniyoruz Liman gezileri sonrası öğle yemeğim Kaz Dağlarının bol oksijenli ormanlarını içeren kısa bir yürüyüş sonrasında yöreye has zeytinyağlarının dünden bugüne nasıl yapıldığını Zeytinyağı Müzesi\'nde öğrenecek, keyifli yürüyüşler yapacak,Etnografya Müzesi\'nde Alibey Kudar\'dan Türkmen yaşantısı üzerine bilgiler edinip,Tahta kuşlar ve Zeus Altarı\'nda manzaranın keyfini çıkartacağız. Adatepe Dutdibi Kahvesi\'nde çay veya ayran içerek yorgunluğumuzu hafifletip ardından Otelimizde konaklama

3 GÜN : Ayvalık Cunda adası Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Ayvalık ve Cunda Adası gezimize başlıyoruz. İlk olarak Şeytan Sofrasını ziyaret ediyoruz. Demir bir kafes içinde de şeytana ait olduğu söylenen ayak izi gerçekten görülmeye değer. Bazısı inanmasa da insana değişik duygular hissettirebiliyor. Daha sonra, neoklasik sivil mimari örnekleriyle ön plana çıkan Ayvalık sokaklarını dolaşıyoruz. Kısa Ayvalık Turu esnasında kiliseden camiye cevrilmis eserleri yakından görme fırsatını yakalıyoruz. Ardından Cunda (Alibey ) Adası\'na geçiyoruz. Ada sokaklarının adımlayıp Taksiyarhis Kilisesi\'ni geziyoruz ve sonra.
İstanbula doğru yolumuza devam ediyoruz.Tur sonu

 
  Kurallar
 

Rehberimiz gezilicek yerler aynı kalmak şartı ile programın içeriğinde değişiklik yapabilir..
GENEL BİLGİLER :
* Çocuk fiyatları iki yetişkin yanında konakladığı taktirde geçerlidir.
* Üç kişilik odalarda üçüncü yatak diğer yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir.
* 4 Yaş altı çocuklara yatak ve yemek verme mecburiyeti yoktur. 3 yaş ve üzeri çocukların koltuk almaları zorunludur.
* Gezi hareket tarihinden 30 gün önce yapılan iptallerde alınan ücret nakitse kesinti yapılmadan geri iade edilir, kredi kartı ile ödeme yapıldıysa banka komisyonu kesilip kalan bakiye iade edilir, 15 gün önce yapılan iptallerde gezi bedelinin % 25‘ i kesilip gerisi iade edilir veya başka bir gezi için saklanır, 7 gün kala yapılacak iptallerde herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. Kayıt yaptıran misafirlerimiz bu şartları kabul etmiş sayılır. Keyfi iptaller ve vefat dışındaki iptaller kesinlikle kabul edilmez.
* Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı taktirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar.
* Otellerden hareket saatleri ve program akışında meydana gelebilecek değişiklikler tur rehberi tarafından ayarlanacaktır.
* Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir.
* Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar.
* Bilindiği gibi müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca bazı yaşlı konuklarımız her ören yerini gezememektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve konuklarımızın statülerine veya yaşlarına göre ödeme yapmaları uygun görülmektedir. ÖREN YERİ girişleri vediğer hizmetler için kişi başı 30.-TL olup, Acentemizden ücret karşılığı temin edebilirsiniz.
* Acentemiz, kesin kayıt tarihine kadar ürün fiyatlarındaki artış vs. nedenlerle ürün fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

UNUTMAYIN !! Nüfus cüzdanı, sağlık karnesi, düzenli alınan ilaçlar, ağrı kesici, mide hapları, yağmurluk, fotoğraf makinesi, kamera, diş macunu, diş fırçası, şampuan, yürüyüş ayakkabısı, mevsimlik giyecekler, el feneri, görüntü cihazları, yedek pil ve film bulundurmanız önerilir.
Turlarımıza katılan tüm konuklarımız TÜRSAB SEYAHAT GÜVENCE POLİÇESİ kapsamında sigortalanmaktadır..

Gezi Süresi 3 Gece 4 Gündür 1 gecesi yolda geçmek kaydı ile otel konaklaması 2 Gece 3 Gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
Araç içinde ve tur sırasında hangi adla olursa olsun hiçbir şekilde para toplanamaz.
0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Paytur Turizm’in sorumluluğu yoktur. Mücbir sebebler (Yangın, Deprem, Sel Felaketi, İç veya Dış Savaş Hali vb) haricinde tur iptali söz konusu değildir. Bu tür durumlarda turun iptal hakkı Paytur Turizm’de saklıdır ve tazminat hakkı yoktur.

 
  Tura Dahil olanlar
 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
- Zorunlu Seyahat Sigortası
- 2 Adet Sabah Kahvaltısı
- 2 Adet Akşam Yemeği
- 2 Gece Konaklama
- Profesyonel Rehberlik
- Tüm Ulaşımlar
- Tüm Çevre Gezileri

 
  Hariç Olanlar
 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
- Yolda Alınan Yemekler ve İçecekler
- Yemeklerde Alınan İçecekler
- Müze ve Ören Yeri Girişleri
- Öğle Yemekleri
- İlk sabah kahvaltısı

 
Ana Sayfa | Oteller | Turlar | Üye Girişi | Şubeler | Şirket Profili | Gizlilik ve Güvenlik | İletişim
Her Hakkı Saklıdır. PayTur Seyahat Acentesi @2004-2010