Online Destek

     

EN ÇOK TERCİH EDİLENLER
ABANT CENNETGÖL KONURALPBE T...
ESKISEHIR TURU
GÜZELDERE (GÖLLER- ŞELALEL...
GÖLYAZI-CUMALIKIZIK-TRİLYE-...
ALAÇATI EFES ŞIRINCE TURU
YEDİGÖLLER GÖLCÜK YAYLASI...
ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU

YÜRÜYÜŞ VE GÜNÜBI...
ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
GÖLYAZI-CUMALIKIZIK-TRİLYE-...
YUVACIK AYTEPE TURU
GÖYNÜK-TARAKLI
EDİRNE TURU
ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY-SAKL...
YEDİGÖLLER GÖLCÜK YAYLASI...
MASUKİYE- HARIKALAR SAHİLI-...
LONGOZ TURU
ESKISEHIR TURU
RAFTİNG MELENDE TURU
GÜZELDERE (GÖLLER- ŞELALEL...
CUMALIKIZIK - SAİTABAT ŞELA...
ODAYERİ TORKUL GÖLETİ TORK...
İZNİK - MUDANYA - TİRİLYE
FENER- BALAT TURU

YURT DIŞI TURLARI
YUNANİSTAN TURU
BOSNA HERSEK TURU
BALKANLAR ÜÇ ÜLKE MAKEDON...
5 ÜLKE BALKAN TURU
THASSOS ADASI TURU
PRAG VİYANA BUDAPEŞTE ORTA...

KÜLTÜR DOGA VE YÜRÜ...
ABANT-CENNET GOL TURU
KIBRISCIK-ABANT-TURU
AYVALIK KAZDAĞLARI TURU
BOZCAADA-GÖKÇEADA-ASSOSI TU...
VAN KARS ERZURUM AĞRI D.BEYA...
SAFRANBOLU-AMASRA İNKUM FİL...
KAPADOKYA TURU
KAPADOKYA TURU
DİPSİZ GÖL-SİNEKLİ YAYLA...
ESKİŞEHİR KUTAHYA FRİG VA...
BEYPAZARI NALLIHAN SEBEN KIBR...
AYVALIK-BOZCAADA KAZDAGLARI T...
ABANT GÖLCÜK GÜZELDERE S...
BOYDAN BOYA 10 GÜN KARADENI...
KARADENIZ BATUM TURU 6 GÜN ...
GAP TURU 5 GÜN
ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI KÜLT...
KARADENİZ BATIDAN DOĞUYA A...
SAFRANBOLU AMASRA TURU
GİZEMLİ LİKYA TURU
GÖKÇEADA & BOZCAADA TUR...
KUTAHYA ESKİŞEHİR SÖĞÜT...
DİDİM KUŞADASI ŞİRİNCE
EFTENİ-KONURALPBEY-AKCAKOCA-...
SİNOP-ERFELEK-GERZE-KASTAMON...
ÇEŞME FOÇA BERGAMA SIRIN...
ALAÇATI EFES ŞIRINCE TURU
LAVANTA ISPARTA SALDA SAGALAS...
KIZ KALESİ MERSİN TARSUS ...
ORTA ANADOLU TURU SİVAS ELAZ...
İZNİK GÜN BATIMI ŞENLİĞ...
ALAÇATI-BİRGİ - ÇEŞME O...
SALDA PAMUKKALE LAODIKYA Hİ...
CESME--ALACATI-FOÇA-BERGAMA

ALIŞVERİŞ SEPETİ
Şu anda sepetiniz boş

KUTAHYA ESKİŞEHİR SÖĞÜT TURU KÜLTÜR DOGA VE YÜRÜYÜŞ TURLARI
Tur Kodu : AİZONA
Bölge : ESKİŞEHİR
Süre : 2 gün
Ulaşım : OTOBÜS
Fiyat : 280.00 TL
Tur Otelleri Herhangi bir otel belirtilmemiş.
Kalkış Noktaları
06:00 BAKIRKÖY : ESKİ İNCİRLİ BOYNER MAĞAZASI ÖNÜ
06:15 BEŞİKTAŞ : YILDIZCAMİİ ÖNÜ
06:30 KADIKÖY : EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARK ÖNÜ
07:30 İZMİT : HALKEVİ KARŞISI
  Tur Programı
 

ESKİŞEHİR-ODUN PAZARI – SÖĞÜT- AİZONAİ ANTİK KENTİ – SİVRİHİSAR -KÜTAHYA \" TURU, 2018/ 2 Gün – 1 Gece Y.P.
PROĞRAM:1 nci GÜN: () Gece 01’deSiz Degerli konuklarımızla duraklarda buluşularak alınması ve Adapazarı-Bilecik karayolu ile hareket,, Kütahya‘ ya 57 km. mesafede Çavdarhisar ilçesinde olan AİZANOİ ANTİK KENT’ne gidiyoruz, Burada M.S. II.yy‘ da İmparator Hadrian döneminde yapımına başlanmış, dünyada ZEUS adına yapılmış tapınakların en sağlamı olan ZEUS TAPINAĞI, M.S. II. yy‘ ın ikinci yarısında tahıl pazarı olarak kullanılmış dünyanın ilk borsası ANTİK BORSA, 1992-1995 yılları arasında yapılan kazılarda ortaya çıkan SÜTUNLU CADDE, yapımına M.S. 1.yy‘ da başlanmış ve aralıklarla III. yy‘ a kadar sürmüş olan STADYUM VE ANTİK TİYATRO, Penkalas denilen koca çayın üzerinde, Antik çağda iki yakayı birbirine bağlayan ROMA KÖPRÜSÜ, şehrin kuzeydoğusunda, büyük kireçtaşı bloklardan oluşan bir bina içerisine inşa edilen MOZAİKLİ HAMAM, Antik kentin, Zeus Tapınağı platosunun güneyi ile Dor sütunlu avlu arasında 2000 yılında yapılan kazılarda ortaya çıkarılan ODEON görüldükten Kütahya‘ ya hareket. Meşhur GERMİYAN Sokaktaki Nostalji Turumuza başlıyoruz; CEMİLE GÜL EL SANATLARI ATÖLYESİ, 14.yy‘ a ait Kütahya‘ nın en güzel ve en büyük camisi ULU CAMİ, son Germiyan Beyi II. Yakup Çelebi tarafından 1411‘ de yaptırılan ve imaret, medrese, mescit, kütüphane ve hamamdan oluşan Türkiye ve dünyadaki tek çini müzesi olan ÇİNİ MÜZESİ (YAKUP ÇELEBİ İMARETİ), Macar milli kahramanı Lajos Kossuth‘ un 1850-1851 yılında kaldığı ve daha sonra müzeye dönüştürülen KOSSUT MÜZESİ (MACAR EVİ), DÖNENLER MEVLEVİHANESİ ‘nin görülmesi ardından otelimizde konaklama.ESKİŞEHİR

2. GÜN: ( ) Sabah Otelde alınan kahvaltı sonrası, ODUN PAZARI Tarihi yerleşimine gidip gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.19. y.y.ahşap sivil mimarinin tipik bir örneği olan Osmanlı Evi ( Yeşil Efendi Konağı), Koca Müftü Sokak, Arif Bey Sokağı, Beyler Sokağı, Hafız Ahmet Konağını gezerek görüyoruz. Eskişehir panoramik tur ile Sazova Bilim ve Kültür Parkı ( içinde Colomb’un seyahat ettiği İspanyol gemilerinden birinin bire bir örneği ile Nuh’un gemisinin bulunduğu.) serbest gezisi ile . SÖĞÜT ileçmizi gezdikten sonra Eskişehir’e varış, Eskişehir gezimiz( Ekstra öğle yemeğinde Çİ BÖREK EVİ’nde meşhur yöresel Çibörek(Çibörek,turşu,ayran,ev baklavası.) grupla alıyoruz.) Eskişehir KENT PARKI gezimizle başlıyor ve önce buradaki suni plajı görüyor ve gezinti yollarında dolaşıyoruz.19.yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinden Tarihi Osmanlı evleriyle ünlü Odun pazarı mahallesine geliyoruz. Odun Pazarı Camii, Tarihi Eskişehir Odun Pazarı Kent Kompleksleri Müzesi’nde hizmete giren ( Odun Pazarı Kompleksi zorunlu olarak yaya gezilecektir. ) Türkiye’nin ilk cam sanatları müzesi olan A.Ü.Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Ulu önderin fotografları ve özel eşyalarının olduğu Cumhuriyet Müzesi’ni geziyoruz. Karikatür Müzesi, Odun Pazarında bulunan halen restorasyonu devam eden Kurşunlu Camii ve Külliyesi gezimizi takiben ,Eskişehir’in bir simgesi haline gelmiş Lületaşı Müzesi’ni geziyoruz. Lüle taşı, gümüş işlemeciliği geleneksel ve yöresel el sanatlarının üretildiği, Tarihi Atlıhan El Sanatları Çarşısı’nda vereceğimiz serbest zaman sonrasında akşam çayımızı Porsuk nehri kenarında kafelerde alıyoruz. ile Önce Osmanlının kurulduğu SÖĞÜT Gezisi; Ertuğrul Gazinin mescidi ve Osman Beyin, babası Ertuğrul Gazinin anısına 1284’te yaptırdığı anıt mezar, tek kubbeli, üzeri kurşunla kaplı Osmanlı mimari üslubunun ilk örneklerinden Ertuğrul Gazi Türbesi, II. Abdülhamit tarafından 1905’te yaptırılan, kare planlı, tek kubbeli, çift minareli Hamidiye Camii, Söğüt Etnografya Müzesi, Sultan II. Abdülhamit tarafından verilen Ertuğrul Sancağı Söğüt Etnografya Müzesine bağışlandı.Çarşı Camisi de denilen Çelebi Sultan Mehmet Camisi, Kütahya çinileriyle süslü Kaymakam Çeşmesi’ni görüyoruz. Programdaki yerleri küçük adımlarla gezerek, Söğüt gezimize son veriyoruz ve otele dönüş ve akşam yemeği ile konaklama ile otelde geceleme. . Güzel bir ANADOLU Turu yapmanın mutluluğuyla dönüş hazırlıklarına başlayarak, tur hareket noktamızda Bir başka güzel PAYTUR Organizasyonunda buluşmak temennisiyle vedalaşarak ayrılıyoruz.
KONAKLAMA: ESKİŞEHİRTUR ÜCRETİ:280.TL

 
  Kurallar
 

GENEL BİLGİLER :
* Çocuk fiyatları iki yetişkin yanında konakladığı taktirde geçerlidir.
* Üç kişilik odalarda üçüncü yatak diğer yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir.
* 4 Yaş altı çocuklara yatak ve yemek verme mecburiyeti yoktur. 3 yaş ve üzeri çocukların koltuk almaları zorunludur.
* Gezi hareket tarihinden 30 gün önce yapılan iptallerde alınan ücret nakitse kesinti yapılmadan geri iade edilir, kredi kartı ile ödeme yapıldıysa banka komisyonu kesilip kalan bakiye iade edilir, 15 gün önce yapılan iptallerde gezi bedelinin % 25‘ i kesilip gerisi iade edilir veya başka bir gezi için saklanır, 7 gün kala yapılacak iptallerde herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. Kayıt yaptıran misafirlerimiz bu şartları kabul etmiş sayılır. Keyfi iptaller ve vefat dışındaki iptaller kesinlikle kabul edilmez.
* Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı taktirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar.
* Otellerden hareket saatleri ve program akışında meydana gelebilecek değişiklikler tur rehberi tarafından ayarlanacaktır.
* Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir.
* Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar.
* Bilindiği gibi müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca bazı yaşlı konuklarımız her ören yerini gezememektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve konuklarımızın statülerine veya yaşlarına göre ödeme yapmaları uygun görülmektedir. MÜZE KART 1 yıllık kişi başı 20.-YTL olup, Acentemizden ücret karşılığı temin edebilirsiniz.
* Acentemiz, kesin kayıt tarihine kadar ürün fiyatlarındaki artış vs. nedenlerle ürün fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Turlarımıza katılan tüm konuklarımız TÜRSAB SEYAHAT GÜVENCE POLİÇESİ kapsamında sigortalanmaktadır.


DİKKAT !! 1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

 
  Tura Dahil olanlar
 

* Ulaşım,2 gün Çevre gezileri, Rehberlik
* Otelde 1 gece YP konaklama
* Otobüsteki ikramlar
* Seyahat Sigortası

 
  Hariç Olanlar
 

* Müze Ören Yeri Girişleri
* Otel ve Yoldaki extralar
* İlk gün kahvaltı + ilk gün ve 2. gün öğle yemekleri.
* Otel ve tüm yemeklerdeki içecekler

Ek Hizmet Bedeli : 1 Gece 2 Gün Otelde Yarım Pansiyon (Akşam Yemeği+ Sabah Kahvaltısı+ Konaklama) Ücreti İki Kişilik Odada Kişi Başı 50.-TL

 
Ana Sayfa | Oteller | Turlar | Üye Girişi | Şubeler | Şirket Profili | Gizlilik ve Güvenlik | İletişim
Her Hakkı Saklıdır. PayTur Seyahat Acentesi @2004-2010