from ₺0
Check Availability

Hypnos Sapanca Glamping & Spa

Gazipaşa, HYPNOS SAPANCA GLAMPİNG & SPA, İstanbuldere Caddesi, Sapanca/Sakarya, Turkey View on map
Oylanmamış from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Hypnos Sapanca Bungalov Evleri Günümüzde şüphesiz tatile herkesin ihtiyacı bulunmaktadır. Özellikle İstanbul’da yaşayan kişilerin Yaz aylarında yapılan tatiller dışında hafta sonları dinlenmek amaçlı yaptıkları tatillerden birisi de Sapanca otelleri olmaktadır. Sapanca özellikle günümüzde en trend tatil mekanları arasında yer almaktadır. İstanbul şehrine yakın olması sebebiyle de Sapanca bungalov evleri tatil için mükemmel bir fırsat olmaktadır. Günümüzde Sapanca pek çok kişi için en iyi tatil fırsatı olan yerlerden birisidir. Özellikle Sapanca’ya giden kişiler Sapanca otelleri ile ilgili pek çok araştırma yapılmaktadır. Sapanca’da yer alan Sapanca bungalov evlerde sizlerde tatil yapma imkanına sahip olabilirsiniz.    

Sapanca’da pek çok Sapanca bungalov evleri yer almaktadır. Bu evler oda kahvaltı şeklinde olup yarım pansiyon hizmeti vermektedir. Sapanca’da yer alan Sapanca otelleri dışında bungalov evleri de tatil amaçlı tercih edebilirsiniz. Aile işletmesi olan Sapanca bungalov evlerine arkadaş grubunuzla giderek harika bir tatil geçirebilirsiniz. Ayrıca Sapanca bungalov evlerine aileniz veya eşiniz ile baş başa gelerek romantik bir tatil fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Sapanca Hypnos Bungalov Evleri Sapanca’da yer alan Sapanca göl konum itibari ile Atatürk Stadyumuna 15 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Sait Faik Abasıyanık Parkına 15 kilometre uzaklıkta bulunan Hypnos Sapanca müşterilerine ücretsiz otopark ve bahçe hizmeti sunmaktadır.

Son yılların popüler tatil yerlerinden olan Hypnos Sapanca yaz ve kış aylarında pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sapanca’da yer alan Hypnos Sapanca evleri büyük bir orman içerisinde bulunmasından dolayı ve göl manzarasına sahip olmasından dolayı kişilere huzurlu bir tatil fırsatı sunmaktadır. Son yıllarda Sapanca otelleri hem gençler hem de evli çiftler için çok talep almaktadır. Oteller ile birlikte Sapanca bungalov evler de rahatlık açısından pek çok kişi tarafından ziyaret edilen bir tatil merkezi olmuştur. Özellikle Sapanca otelleri kişilere verdiği huzur sağladığı en büyük avantajıdır. Kalabalıktan uzak sakin bir yerde tatil yapmak isteyen kişiler için Sapanca’da bulunan bungalov evleri tercih edilmesi gereken yerler arasında yer almaktadır.


Ücretsiz Aktiviteler

 • Zengin Serpme Kahvaltı
 • Kamp Ateşi Sınırsız
 • Mangal Ateşi
 • Mini Bar
 • Sıcak Ve Soğuk İçecekler

Tesis Özellikleri

 • 16 Yaş altı çocuk misafir kabul edilmemektedir.
 • Tuvalet
 • Banyo
 • Lavabo
 • Küvet
 • Şömine mevcuttur. 

Hotel Facilities

Oda Kahvaltı

Hotel Theme

Marmara Otelleri
Sakarya
Sapanca

Rules

Check In 14:00 pm
Check Out 11:00 am

Rooms

itibaren ₺0 /night

Owner

paytur

Member Since 2019

Hotel Nearby

Sapanca Alfa Suites & SPA Hotel

Mahmudiye, Sapanca Alfa Suites & Spa Hotel, Sapanca/Sakarya, Turkey
0/5 Oylanmamış0 gözden geçirmek
itibaren ₺0/night

Sapanca Göldibi Suit Bungalov

Rüstempaşa, Sapanca Göldibi Suit Bungalov, Sapanca/Sakarya, Turkey
0/5 Oylanmamış0 gözden geçirmek
itibaren ₺0/night

Çayır Çimen Evleri Sapanca

Soğuksu, Çayır Çimen Tatil Evleri, Durak Sokak, Kırkpınar/Sapanca/Sapanca/Sakarya, Turkey
0/5 Oylanmamış0 gözden geçirmek
itibaren ₺0/night

Sapanca Villa Bade

Hasanpaşa, Villa Bade, Mimoza Sokak, Sapanca/Sakarya, Turkey
0/5 Oylanmamış0 gözden geçirmek
itibaren ₺0/night