₺ 400,00
Rezervasyon Yap

Lavanta Bahçeleri – Salda Gölü – Pamukkale – Denizli Teleferik

Created with Sketch. Lavanta Köyü, Kuyucak Köyü Yolu, Kuyucak/Keçiborlu/Isparta, Turkey
Mükemmel

Süre

1Gece-2Gün

Tur Tipi

Özel Tur

Toplam Kişi Sayısı

Sınırsız

Diller

___

Genel Bakış

Sizi Nereden Alalım?

20:00 İncirli: Ömür Plaza Önü

20:30  Mecidiyeköy: Yapı Kredi Bankası Önü

21:00  Bakırköy: İncirli Alfemo Mağazası Önü

22:00  İzmit: Eski Valilik Karşısı

Tur Programı

1.Gün: Hareket:
Yukarıda belirlenen hareket noktalarından siz değerli konuklarımızı alarak İzmit – Bozüyük – Kütahya – Afyon – Keçiborlu güzergahını takiben Kuyucak Köyü’ne doğru gidiyoruz. Yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi ve otele girmeden gezilere başlayacağımız için, bol ve spor kıyafetler ile topuksuz, tercihen spor ayakkabısı giymenizi tavsiye ederiz.
2.Gün: Lavanta Bahçeleri - Salda Gölü
Sabah erken saatlerde Sandıklı’ da ekstra olarak alacağımız kahvaltı sonrasında Isparta’nın Kuyucak Köyüne rotamızı çeviriyoruz. Köye vardığımızda Rehberimizden lavanta ve bölge hakkında bilgilerimizi aldıktan sonra, Lavanta Tarlalarında bol bol fotoğraf çekmeniz için ve lavanta kokulu ürünlerden alabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Kuyucak’tan sonra Rotamız Salda Gölü olacaktır. Maldivleri andıran kıyı şeridi ile ünlenen Salda Gölü’nün hikâyesini rehberimizden dinliyoruz. Burada dileyenler fotoğraf çekebilir, dileyenler göle girebilir. Gezimizin sonunda otele hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelde. ACIPAYAM
3.Gün: Teleferik - Karahayıt - Pamukkale Travertenler - İstanbul
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ilk durağımız Denizli Teleferik olacaktır. 1400 mt rakımlı Bağbaşı Yaylası Terasına çıkıyoruz. Karahayıt Kırmızı Su ( Çamur Banyosu ) ardından Pamukkale Travertenler ’de termal su keyfi ve yürüyüş zamanı veriyoruz. Açık büfe öğle yemeği ve tekstil alışverişi ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Bir başka Paytur gezisinde buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.
Not:
Belirtilen tur ücretimiz çift kişilik oda da kişi başı ücreti olup, turumuza tek kişi katılmak ve otelde tek kişi konaklamak isteyen misafirlerimiz için tek kişi (single) fark ücreti artı 100TL'dir.

Fiyata Dahil & Hariç Hizmetler

 • Gidiş- Dönüş Ulaşım
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Acıpayam‘da 1 gece yarım pansiyon (akşam yemeği ve sabah kahvaltısı) konaklama
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Kişiye Özel Maske, Eldiven ve Kolonya
 • TÜRSAB Seyahat Sigortası
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı ve İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri / Müze Kart
 • Öğle Yemekleri ve İçecekler
 • Araç İçi İkramlar
 • Tesislerde Yapılacak Özel Harcamalar
 • Ekstra/Özel Harcamalar

Tur Lokasyonu

Created with Sketch. Lavanta Köyü, Kuyucak Köyü Yolu, Kuyucak/Keçiborlu/Isparta, Turkey

SSS

Önemli Bilgilendirme / Tur Esnasında
Tur esnasında yaşanabilecek Resmi ve İdari tatillerdeki yoğunluğa bağlı beklemeler; Müze ören girişleri, Restoranlar, Feribot, Köprü, Araç Trafiği gibi mücbir sebeplerden dolayı Acentemiz Rehber, Tur Lideri Sorumlu değildir.

Tur sırasında ihtiyacınız olabilecek malzemeleri (mevsimlik kıyafetler, yedek tişört – çorap vb. ayrı bir sırt çantası, poşet vb.) bir şeyin içinde her zaman yanınızda bulundurunuz.

Herhangi bir ihtiyacınızda lütfen rehberinize danışınız ve tavsiye alınız.

Herhangi bir probleminizde (sağlık, ilaç temini vb.) lütfen rehberinize bilgi veriniz.

Rehberinizin uyarılarını, ören yerlerinde olan uyarı tabelalarında olan uyarı ve dikkat çekilmesi istenilen noktaları lütfen dinleyip okuyunuz.

Grup ile toplu olarak yapılan gezi ve aktivitelerde gruptan ayrılmak isteyip, kendiniz vakit geçirmek isterseniz lütfen öncesinde rehberinize bilgi veriniz.

Turlarımız; otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez ve bu hizmetlerden herhangi birinin ya da bir kaçının kullanılmaması halinde ücret iadesi söz konusu değildir.

Otel konseptine veya doluluk oranına göre yemekler set menü olabilir.

Çocuk indirimleri iki (2) yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklara otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
İptal - İade Detayları
Tüketicinin satın almış olduğu paket turu tek taraflı olarak iptal etmek istemesi halinde; Paytur Turizm’in sözleşme imzası ile birlikte tüketiciye verdiği tur programında belirtilen özel şartlar öncelikli geçerli olmak üzere;
a) Turun başlangıç tarihine 28 gün kalaya kadarki iptallerde cezasız tam iade alır.
b) Turun başlangıç tarihine 21 gün kalaya kadarki iptallerde tur ücretinin %25’ini,
c) Turun başlangıç tarihine 14 gün kalaya kadarki iptallerde tur ücretinin %50’sini,
d) Turun başlangıç tarihine 7 gün kalaya kadarki iptallerde tur ücretinin %75’ini,
e) Turun başlangıç tarihine 0 gün kalaya kadarki iptallerde tur ücretinin tamamını ihtara gerek kalmaksızın defaten ödemeyi tüketici ve aynı sözleşme içerisindeki diğer katılımcılar kabul ve taahhüt eder.

Ancak, paket tur iptallerinde taşımacı havayolu ise havayolunun uyguladığı cezalar da hesaba katılır. Biletleme yapıldıktan sonra kesinlikle ücret iadesi yoktur.

Tüketici satın almış olduğu paket turu veya otel konaklamasını başka bir isme devredebilir ancak taşıyıcı tüzel kişiliklerinin ve konaklamacı tüzel kişiliklerinin kuralları göz önüne alınır. Devralan, sözleşmede imzası olmasa bile aynı şartlarda sözleşmeyi kabul etmiş sayılır. Yurtdışı paket turlarda vize gerekli ülkelerin elçilik kuralları da aynı şekilde göz önüne alınır. Ayrıca devralan bakiye ve devir sebebi ile doğan masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Devralan, sözleşmede imzası olmasa bile iş bu sözleşme hükümleri ile aynen bağlıdır. Uygulamalarda acente aracı konumunda olduğu için ana hizmet tüzel kişilikleri (Taşımacı ve konaklamacı)nin iptal ve iade kuralları geçerli olup, acente tüketici aleyhine üzerine düşen sorumluluğu yerine getirir.

İptal iade güvence paketi ücreti her tur için gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu paketi satın almak istediğinizde rezervasyon sırasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minimum 16 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 16 kişi altında kalması durumunda acente turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunluğu olmayan misafirler turlarını veya acentenin düzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz. Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Diğer Tur Bilgileri
Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.

Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze (Belediye, İl Özel İdare vs.) girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.

Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.
Mola Yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Tur Programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden PAYTUR kesinlikle sorumlu değildir.

Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Turumuzun Otelleri: Belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.

Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz PAYTUR temsilcisi tarafından bilgilendirilir.
Öneriler
Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.

Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.

Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt çantası almayı unutmayınız.

Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
1618 No'lu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı
1618 No'lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle satın alınan paket tur hizmetinin verilememesi halini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Ferdi Kaza ve Mali Mesuliyet Sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Program Kopyalama ve Yayınlama
Bu tur programı, Paytur Turizm tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması ve yayınlanması suç oluşturur. Tüm hakları Paytur Turizm’e aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından Paytur Turizm sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılır. Tur programımız, 6502 sayılı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

Yorumlar

5/5
Mükemmel
Toplam 50 incelemeler
Mükemmel
50
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Berbat
0
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Cheryle

23/06/2021.

Sex pills cialis cialis melanoma cialis for fun

Sex pills cialis <a href="https://jaycialis.com/" rel="nofollow ugc">cialis melanoma</a> cialis for fun
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Karen

23/06/2021.

Medication cialis what is better viagra or cialis cialis 20 mg canad

Medication cialis <a href="http://cialishav.com/" rel="nofollow ugc">what is better viagra or cialis</a> cialis 20 mg canad
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Dianna

22/06/2021.

Cialis disease cialis generic cipla how soon before sex should i take cialis

Cialis disease <a href="https://cialishav.com/" rel="nofollow ugc">cialis generic cipla</a> how soon before sex should i take cialis
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Geneva

21/06/2021.

Cialis hypertension buy cialis tadalafil cialis take effect My web site ... buy cialis tadalafil

Cialis hypertension <a href="https://www.jaycialis.com/" rel="nofollow ugc">buy cialis tadalafil</a> cialis take effect
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Maisie

21/06/2021.

Cost of cialis at walmart cheap. generic cialisis cialis substitute over the counter Feel free to visit my blog post: cheap. generic cialisis

Cost of cialis at walmart <a href="https://www.krocialis.com/" rel="nofollow ugc">cheap. generic cialisis</a> cialis substitute over the counter
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Mallory

21/06/2021.

Viagra cialis melbourne au how long does it take for cialis to peak? Cialis doesn\'t work Here is my blog ... how long does it take for cialis to peak?

Viagra cialis melbourne au <a href="http://www.jaycialis.com/" rel="nofollow ugc">how long does it take for cialis to peak?</a> Cialis doesn't work
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Brook

21/06/2021.

Cialis free trial voucher 2019 cialis experience forum buy liquid cialis Take a look at my blog :: cialis experience forum

Cialis free trial voucher 2019 <a href="http://www.cialisjla.com/" rel="nofollow ugc">cialis experience forum</a> buy liquid cialis
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Carey

20/06/2021.

Online indian pharmacy domperidone from canadian pharmacy online pharmacy australia

Online indian pharmacy <a href="https://pharmacyken.com/" rel="nofollow ugc">domperidone from canadian pharmacy</a> online pharmacy australia
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Matthias

20/06/2021.

Pharmacy online free shipping viagra canadian online pharmacy no prescription pharmacies Feel free to surf to my site: viagra canadian online pharmacy

Pharmacy online free shipping <a href="https://www.cjepharmacy.com/" rel="nofollow ugc">viagra canadian online pharmacy</a> no prescription pharmacies
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Beatriz

20/06/2021.

Online canadian pharmacy cialis reliable rx pharmacy french pharmacy online Feel free to visit my web page: reliable rx pharmacy

Online canadian pharmacy cialis <a href="http://www.cjepharmacy.com/" rel="nofollow ugc">reliable rx pharmacy</a> french pharmacy online
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Felicitas

19/06/2021.

Store hours for rite aid pharmacy in calhoun ky pharmacy technician degrees online live pharmacy continuing education online

Store hours for rite aid pharmacy in calhoun ky <a href="http://pharmacyhrn.com/" rel="nofollow ugc">pharmacy technician degrees online</a> live pharmacy continuing education online
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Tanja

19/06/2021.

Pharmacy orlando giant food store phoenixville pharmacy online shopping pharmacy india My site ... giant food store phoenixville pharmacy

Pharmacy orlando <a href="http://www.pharmacyhrn.com/" rel="nofollow ugc">giant food store phoenixville pharmacy</a> online shopping pharmacy india
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Lorenzo

19/06/2021.

Does cialis cause heartburn cialis stroke cialis deals Feel free to visit my site ... cialis stroke

Does cialis cause heartburn <a href="https://www.jaycialis.com/" rel="nofollow ugc">cialis stroke</a> cialis deals
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Veta

19/06/2021.

Cialis research chemical canada drug cialis canadian drugstore cialis

Cialis research chemical <a href="https://cialisjla.com/" rel="nofollow ugc">canada drug cialis</a> canadian drugstore cialis
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Cornell

19/06/2021.

Canadian pharmacy canadian tx mobile rx pharmacy canadian pharmacies that ship to the us

Canadian pharmacy canadian tx <a href="https://pharmacyken.com/" rel="nofollow ugc">mobile rx pharmacy</a> canadian pharmacies that ship to the us
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Ignacio

19/06/2021.

Cheap cialis online generic generic cialis reviews forum cialis copay savings card Feel free to surf to my web blog :: generic cialis reviews forum

Cheap cialis online generic <a href="http://www.cialishav.com/" rel="nofollow ugc">generic cialis reviews forum</a> cialis copay savings card
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Sonja

18/06/2021.

Estrace cream canadian pharmacy marks marine pharmacy in canada health partners online pharmacy

Estrace cream canadian pharmacy <a href="http://cjepharmacy.com/" rel="nofollow ugc">marks marine pharmacy in canada</a> health partners online pharmacy
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Elliott

18/06/2021.

Mailing prescription drugs internationally fedex york pharmacy canada northwest pharmacy in canada Also visit my site :: york pharmacy canada

Mailing prescription drugs internationally fedex <a href="http://www.cjepharmacy.com/" rel="nofollow ugc">york pharmacy canada</a> northwest pharmacy in canada
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Emil

18/06/2021.

Epivir pharmacy technician program online peoples rx pharmacy austin My web blog - pharmacy technician program online

Epivir <a href="https://www.cjepharmacy.com/" rel="nofollow ugc">pharmacy technician program online</a> peoples rx pharmacy austin
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Jamaal

17/06/2021.

Cheap cialis cialis 5mg daily how long before it works does medicare part d cover cialis Have a look at my web-site: cialis 5mg daily how long before it works

Cheap cialis <a href="http://www.cialishav.com/" rel="nofollow ugc">cialis 5mg daily how long before it works</a> does medicare part d cover cialis
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Anne

17/06/2021.

Is generic cialis from india safe is viagra better than cialis cialis soft tabs Also visit my web-site: is viagra better than cialis

Is generic cialis from india safe <a href="https://www.jaycialis.com/" rel="nofollow ugc">is viagra better than cialis</a> cialis soft tabs
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Ollie

17/06/2021.

Yasmin magellan rx pharmacy network contact your pharmacy to fill this rx My web-site magellan rx pharmacy network

Yasmin <a href="http://www.cjepharmacy.com/" rel="nofollow ugc">magellan rx pharmacy network</a> contact your pharmacy to fill this rx
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Moises

17/06/2021.

Canadian pharmacy no prescription generic cialis cialis promise program cialis $200 coupon Feel free to surf to my website :: cialis promise program

Canadian pharmacy no prescription generic cialis <a href="http://www.cialishav.com/" rel="nofollow ugc">cialis promise program</a> cialis $200 coupon
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Desmond

17/06/2021.

Cialis back pain mechanism vapefree or vape-free -viagra –cialis cialis ingredient Here is my web-site :: vapefree or vape-free -viagra –cialis

Cialis back pain mechanism <a href="https://www.ckacialis.com/" rel="nofollow ugc">vapefree or vape-free -viagra –cialis</a> cialis ingredient
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Tanja

16/06/2021.

Cialis sample request cialis free trial 2018 cialis eu

Cialis sample request <a href="https://cialisjla.com/" rel="nofollow ugc">cialis free trial 2018</a> cialis eu
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Merissa

16/06/2021.

Cialis 5mg vs 10mg cialis prescribing information black cialis c800

Cialis 5mg vs 10mg <a href="http://jaycialis.com/" rel="nofollow ugc">cialis prescribing information</a> black cialis c800
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Rhoda

16/06/2021.

Cialis and alcohol effects how much does cialis cost with insurance cialis usa paypal

Cialis and alcohol effects <a href="https://cialisjla.com/" rel="nofollow ugc">how much does cialis cost with insurance</a> cialis usa paypal
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Jovita

16/06/2021.

Sublingual cialis how long until cialis works cialis 36 hour dosage

Sublingual cialis <a href="http://cialisjla.com/" rel="nofollow ugc">how long until cialis works</a> cialis 36 hour dosage
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Iva

15/06/2021.

Cheapest cialis cialis or viagra cialis generico precio my web page: cialis or viagra

Cheapest cialis <a href="http://www.cialisjla.com/" rel="nofollow ugc">cialis or viagra</a> cialis generico precio
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Minda

15/06/2021.

Neurontin canadian pharmaceuticals online web medical information Also visit my web blog - canadian pharmaceuticals online

Neurontin <a href="http://www.pharmacyhrn.com/" rel="nofollow ugc">canadian pharmaceuticals online</a> web medical information
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Rosemary

15/06/2021.

How long for cialis to kick in cialis and beta blockers cialis online reviews Review my blog post - cialis and beta blockers

How long for cialis to kick in <a href="http://www.cialishav.com/" rel="nofollow ugc">cialis and beta blockers</a> cialis online reviews
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Clifton

15/06/2021.

Canadian pharmacy british columbia diacount canadian pharmacy canadian pharmacies for viagra my homepage: diacount canadian pharmacy

Canadian pharmacy british columbia <a href="https://www.pharmacyhrn.com/" rel="nofollow ugc">diacount canadian pharmacy</a> canadian pharmacies for viagra
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Hiram

15/06/2021.

Cialis results viagra/cialis packs will cialis work with low testosterone

Cialis results <a href="https://cialishav.com/" rel="nofollow ugc">viagra/cialis packs</a> will cialis work with low testosterone
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Bernadette

14/06/2021.

What is in cialis canadian rx cialis cialis quick ship Look at my website :: canadian rx cialis

What is in cialis <a href="http://www.krocialis.com/" rel="nofollow ugc">canadian rx cialis</a> cialis quick ship
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Freeman

14/06/2021.

Main ingredient in cialis viagra vs cialis vs levitra cost canadian pharmacy cialis 5mg Feel free to visit my web page - viagra vs cialis vs levitra cost

Main ingredient in cialis <a href="https://www.ckacialis.com/" rel="nofollow ugc">viagra vs cialis vs levitra cost</a> canadian pharmacy cialis 5mg
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Rickey

14/06/2021.

Canadian drug pharmacy reviews is it illegal to carry prescription drugs without the bottle in florida homeopathic pharmacy online

Canadian drug pharmacy reviews <a href="https://pharmacyken.com/" rel="nofollow ugc">is it illegal to carry prescription drugs without the bottle in florida</a> homeopathic pharmacy online
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Jayme

13/06/2021.

Viagra cialis on line parmacy which is more effective viagra or cialis how much does cialis cost My website :: which is more effective viagra or cialis

Viagra cialis on line parmacy <a href="http://www.jaycialis.com/" rel="nofollow ugc">which is more effective viagra or cialis</a> how much does cialis cost
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Mariano

13/06/2021.

Cialis or viagra ? is generic cialis available best ed cialis pills Here is my homepage; is generic cialis available

Cialis or viagra ? <a href="http://www.jaycialis.com/" rel="nofollow ugc">is generic cialis available</a> best ed cialis pills
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Kandace

12/06/2021.

Free cialis coupon really really cheap cialis cialis for young guys my web blog; really really cheap cialis

Free cialis coupon <a href="http://www.cialisjla.com/" rel="nofollow ugc">really really cheap cialis</a> cialis for young guys
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Jerry

12/06/2021.

United states online pharmacy online pharmacy soma rx care pharmacy

United states online pharmacy <a href="http://pharmacyhrn.com/" rel="nofollow ugc">online pharmacy soma</a> rx care pharmacy
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Ron

12/06/2021.

Discount drugs online pharmacy mexican veterinary pharmacy online certified canadian pharmacies online

Discount drugs online pharmacy <a href="https://cjepharmacy.com/" rel="nofollow ugc">mexican veterinary pharmacy online</a> certified canadian pharmacies online
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Lynell

12/06/2021.

Rx health pharmacy Viagra with Duloxetine weight loss canadian pharmacy

Rx health pharmacy <a href="https://pharmacyhrn.com/" rel="nofollow ugc">Viagra with Duloxetine</a> weight loss canadian pharmacy
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Margo

10/06/2021.

Cialis dosage side effects can i take 40mg of cialis buy generic cialis 5mg My page - can i take 40mg of cialis

Cialis dosage side effects <a href="https://www.jaycialis.com/" rel="nofollow ugc">can i take 40mg of cialis</a> buy generic cialis 5mg
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Lane

10/06/2021.

Cialis from india review cheap cialis canadian pharmacy buy cialis canada paypal My site :: cheap cialis canadian pharmacy

Cialis from india review <a href="https://www.cialisjla.com/" rel="nofollow ugc">cheap cialis canadian pharmacy</a> buy cialis canada paypal
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Douglas

09/06/2021.

Cabgolin health rx pharmacy rx outreach pharmacy

Cabgolin <a href="https://pharmacyhrn.com/" rel="nofollow ugc">health rx pharmacy</a> rx outreach pharmacy
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Mollie

09/06/2021.

Cialis for sex sildenafil cialis cialis 5mg street price my blog - sildenafil cialis

Cialis for sex <a href="https://www.jaycialis.com/" rel="nofollow ugc">sildenafil cialis</a> cialis 5mg street price
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Landon

08/06/2021.

Cialis e20 when will cialis patent expire how does cialis work in the body

Cialis e20 <a href="https://krocialis.com/" rel="nofollow ugc">when will cialis patent expire</a> how does cialis work in the body
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Loyd

08/06/2021.

Astelin canadian pharmacy online androgel rx pharmacy coupons.com

Astelin <a href="https://cjepharmacy.com/" rel="nofollow ugc">canadian pharmacy online androgel</a> rx pharmacy coupons.com
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Sommer

07/06/2021.

Lowest price cialis combine cialis and viagra cialis maximum dose Review my site: combine cialis and viagra

Lowest price cialis <a href="http://www.jaycialis.com/" rel="nofollow ugc">combine cialis and viagra</a> cialis maximum dose
Hayallerinizi Ertelemeyin!

Monika

07/06/2021.

Is canadian healthcare pharmacy legitimate pharmacy technician requirements in canada pharmacy in canada

Is canadian healthcare pharmacy legitimate <a href="http://pharmacyhrn.com/" rel="nofollow ugc">pharmacy technician requirements in canada</a> pharmacy in canada
Toplamda 1 - 50 / 50 gösteriliyor

Bir değerlendirme yazın

Created with Sketch.
itibaren ₺ 400,00

Geri Bildirim

Organize eden

paytur

Üyelik tarihi: 2019

63 Değerlendirmeler

Bunları da beğenebilirsiniz

Sohbete başla
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?