from ₺0
Sorgu

Bodrum Bitez Garden Life Hotel 3* – Her Şey Dahil (Fiyat Sorunuz)

Bitez, Bitez Garden Life Hotel & Suites, Bergamut Caddesi, Bodrum/Muğla, Türkiye
Oylanmamış
Süre

Gecelik Kişi Başı - Başlayan Fiyatlar

Tur tipi

Konaklamalı Tur

Grup boyutu

Sınırsız

Diller

___

güzergah

Konum
Konum

Mevkii: Bitez Bodrum Merkez: 6 km Bodrum Marina: 8 km Yalıkavak Marina: 20 km Turgutreis Marina: 20 km Hava Limanı Bodrum Milas Havalimanı: 45 km Adnan Menderes İzmir Havalimanı : 240 km Dalaman Havalimanı: 250 km Minibüs Durağı: 50 m

Her Şey Dahil Konsept
Her Şey Dahil Konsept

Sabah Kahvaltısı 07:30-10:00 Geç Kahvaltı 10:00-10:30 Öğle Yemeği 12:30-14:00 Akşam Yemeği 19:00-21:00 Garden Bar 15:00-17:00 (Alkolsüz içecekler ve snack servisi) Garden Bar 17:00-18:00 (Kahve ve kuru pasta) Dondurma 15:00-16:00 Pide / Snacks Bar 11:00-15:00 Pool Bar 10:00-23:00 (Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler) Garden Bar 12:00-18:00 4 gece ve üzeri konaklamalarda balık restoranı konaklama süresince 1 defa kullanılmaktadır ve rezervasyonludur. Konseptte olan yerli alkollü ve alkolsüz içecekler saat 23:00'a kadar geçerlidir. Yabancı içecekler, Enerji içecekleri, Taze sıkılmış meyve suyu, Tüm kapalı şişeli içecekler ve Türk kahvesi ücretlidir.

Havuz & Plaj
Havuz & Plaj

2 eğlence havuzu ve 1 sessiz havuz(3 adet kaydıraklı Aquapark) ile garden bar havuzun çocuk bölümü bulunmaktadır. Bitez plajına 150 m mesafededir. Halk plajını kullanmaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler
Ücretsiz Aktiviteler

Otopark Masa Tenisi

Ücretli Aktiviteler
Ücretli Aktiviteler

Wireless Internet Doktor Buhar odası Dart Hamam Masaj SPA Kuaför

Dahil/Hariç

  • Hotel Konsepti Dahilinde Konaklama
  • Otelin Bünyesinde Bulunan Ücretsiz Aktiviteler
  • Gidiş - Dönüş Ulaşım ve Hotel Transferi
  • Hotelin Bünyesinde Bulunan Ücretli Aktiviteler
  • Ekstra Yapılacak Harcamalar

Turun Konumu

Bitez, Bitez Garden Life Hotel & Suites, Bergamut Caddesi, Bodrum/Muğla, Türkiye

SSS

İptal - İade Detayları
Tüketicinin satın almış olduğu paket turu tek taraflı olarak iptal etmek istemesi halinde; Paytur Turizm’in sözleşme imzası ile birlikte tüketiciye verdiği tur programında belirtilen özel şartlar öncelikli geçerli olmak üzere; a) Turun başlangıç tarihine 30 gün kalaya kadarki iptallerde uçak ve vergiler düşükdükten sonra cezasız tam iade edilir. Turun başlangıç tarihine 30 gün kalaya kadarki iptallerde tur ücretinin tamamını ihtara gerek kalmaksızın defaten ödemeyi tüketici ve aynı sözleşme içerisindeki diğer katılımcılar kabul ve taahhüt eder. Ancak, paket tur iptallerinde taşımacı havayolu ise havayolunun uyguladığı cezalar da hesaba katılır. Biletleme yapıldıktan sonra kesinlikle ücret iadesi yoktur. Tüketici satın almış olduğu paket turu veya otel konaklamasını başka bir isme devredebilir ancak taşıyıcı tüzel kişiliklerinin ve konaklamacı tüzel kişiliklerinin kuralları göz önüne alınır. Devralan, sözleşmede imzası olmasa bile aynı şartlarda sözleşmeyi kabul etmiş sayılır. Yurtdışı paket turlarda vize gerekli ülkelerin elçilik kuralları da aynı şekilde göz önüne alınır. Ayrıca devralan bakiye ve devir sebebi ile doğan masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Devralan, sözleşmede imzası olmasa bile iş bu sözleşme hükümleri ile aynen bağlıdır. Uygulamalarda acente aracı konumunda olduğu için ana hizmet tüzel kişilikleri (Taşımacı ve konaklamacı)nin iptal ve iade kuralları geçerli olup, acente tüketici aleyhine üzerine düşen sorumluluğu yerine getirir. İptal iade güvence paketi ücreti her tur için gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu paketi satın almak istediğinizde rezervasyon sırasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minimum 16 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 16 kişi altında kalması durumunda acente turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunluğu olmayan misafirler turlarını veya acentenin düzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz. Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Dayalı 0 gözden geçirmek
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
kötü
0
Korkunç
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Bir değerlendirme yazın

itibaren ₺0

Sorgu

Tarafından düzenlenmiştir

paytur

Member Since 2019

Bunları da beğenebilirsin