from ₺0
Sorgu

Vizesiz Sharm el Sheikh ( 3 gece 4 Gün / 499$’dan Başlayan Fiyatlar / Pegasus Gündüz Tarifeli Uçuşları ile )

Sharm El-Sheikh, Second Sharm Al Shiekh, Egypt
Oylanmamış
Süre

3Gece-4Gün

Tur tipi

Konaklamalı Tur

Grup boyutu

Sınırsız

Diller

___

genel bakış

Her mevsim Kızıldeniz ve Sina Çölünün eşsiz keyfini yaşayabilirsiniz.

Kızıldeniz; rengarenk mercanları, çok çeşitli balıkları ve tertemiz suları ile dünyanın en güzel denizlerinden birisidir. Bir zamanlar Firavun’un zulmünden kaçan Hz. Musa ve ona inananlara da ev sahipliği yapan Sinai Çölü; uçsuz bucaksız coğrafyası, sıra sıra uzanan granit dağları, vadiler, kanyonları, vahaları ve uzansanız dokunurmuşçasına yıldızlarla bezeli geceleri ile dünyanın en güzel çöllerinden birisidir. Kızıldeniz’in turkuaz sularının Sinai Çölü’nün sapsarı kumlarını okşadığı en havalı tatil beldesi ise kuşkusuz ki Sharm el Sheikh’tir. Ev sahipliği yaptığı çok sayıda Uluslararası Kongre ve bazı barış görüşmelerinde oynadığı rol sebebiyle ‘’Barış Şehri’’ olarak da anılan Sharm el Sheikh, günümüzde; 12 ay elverişli iklimi, denizi, gece hayatı, çok sayıda aktivitesi, tarihi ve kültürel önemli yerlere yakınlığı ile tüm dünyadan turistlerin gözdesi olmuştur.

 

güzergah

1.Gün: İstanbul-Sharm El Sheikh

Saat 05:30 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında bulunmanızı tavsiye ettiğimiz saat. Saat 08:15 Pegasus Havayollarına ait PC 630 sefer sayılı tarifeli uçuşla Sharm’a hareket. Saat 09:50 Varış. İşlemlerin ardından, Panoramik Sharm Şehir Turu gerçekleştireceğiz. Barış Anıtı, Eski Şehir Merkezi, El Sahaba Camii gibi şehrin önemli yerlerini gezdikten sonra öğle yemeğimizi tur fiyatımıza dahil olarak deniz ürünleri menüsü olarak alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz, rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Cam Dipli Tekne veya SeaScope Yarı Denizaltı Deniz Gözlem turlarından birine katılabilirler. Otele transfer ve odalara yerleşme. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek ATV ya da BUGGY ile Çölde Gün Batımı Safari turuna katılabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün: Sharm El Sheikh

Kahvaltı ve satın almış olduğunuz yeme-içme planına göre konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek çok çeşitli tur ve aktivitelere katılabilirler.

3.Gün: Sharm El Sheikh

Kahvaltı ve satın almış olduğunuz yeme-içme planına göre konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek çok çeşitli tur ve aktivitelere katılabilirler.

4.Gün: Sharm El Sheikh-İstanbul

Kahvaltı otelimizde. Odaların boşaltılmasının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Gerekli işlemlerin ardından, Saat 10:50 Pegasus Havayollarına ait PC 631 sefer sayılı tarifeli uçuşla İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 14:30 İstanbul’a varış. Bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle…

KAMPANYALAR
 • Kişi Başı Min 150 Usd Tur Alana %10 İndirim
 • Kişi Başı Min 200 Usd Tur Alana %15 İndirim
 • Kişi Başı Min 300 Usd Tur Alana %20 İndirim
 • Not: Standart Olarak Belirtilen Turlar Ve Ürdün Turları Kampanya Dahilinde Değildir.
AKTİVİTE PAKETLERİ
A-TRANSFER+PLAJ+HAVLU+ŞEZLONG+ŞEMSİYE+MUZ Yetişkin: 39 USD, Çocuk: 29 USD
B-TRANSFER+PLAJ+HAVLU+ŞEZLONG+ŞEMSİYE+MUZ+PARAŞÜT+ÖĞLE YEMEĞİ Yemek Menü: Tavuk ya da balık, pilav, patates, salata, meşrubat Yetişkin: 59 USD, Çocuk: 39 USD (Çocuklar paraşüt kullanamazlar)
C-TRANSFER+PLAJ+HAVLU+ŞEZLONG+ŞEMSİYE+MUZ+PARAŞÜT+ÖĞLE YEMEĞİ+30 DK MASAJ Yemek Menü: Karides, kalamar, balık, pilav, patates, salata, meşrubat VEYA tavuk, köfte, pilav, patates, salata, meşrubat Yetişkin: 79 USD, Çocuk: 49 USD (Çocuklar paraşüt kullanamazlar)
D-TRANSFER+YARI DENİZALTI+MUZ YA DA TİYOBA(ŞİŞME BOT)+RAS MOHAMED TEKNE+TÜPLÜ DALIŞ+ÖĞLE YEMEĞİ Yetişkin: 89 USD, Çocuk: 49 USD (Çocuklar paraşüt kullanamazlar)
E-DAHAB ATV MOTO SAFARİ+KUM SÖRFÜ+TÜPLÜ DALIŞ+ÖĞLE YEMEĞİ+KITE SURF (KITEBOARD) Yemek Menü: Tavuk menü VEYA et menü VEYA deniz ürünleri menü VEYA Vejetaryen menü Yetişkin: 99 USD, Çocuk: 49 USD (Çocuklar tüplü dalış yapamazlar)
TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURLARIMIZ ( EKSTRA TUR )

Mısır'ın güney kıyılarında bulunan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en görkemli yerlerinden biridir. Kızıldeniz’in Mısır’a ait sularında kalmasına rağmen Suudi Arabistan’a ait olan Tiran Adası, el değmemiş koyları, kristal berraklığındaki suları ve nefes kesen denizaltı yaşamı ile tanınmaktadır. Hava şartlarına göre hangi turun gerçekleşeceğini rehberimizden öğrenebilirsiniz. Tam gün sürecek teknemizdeki öğle yemeği ve limitli alkolsüz içecekler eşliğinde, eşsiz sualtı ekosistemi ve zengin biyolojik çeşitlilikle dolu tüm doğal güzellikleri keşfetme fırsatı elde edeceksiniz. Tüplü dalışı yapmak isteyen misafirlerimiz önceden rehberimize bildirerek bu seçeneği de değerlendirebilirler. Bu gezimizde standart tekneler kullanılmaktadır, yemek ve tekne kalitesi buna göredir.  Gezimizin bitimi ile birlikte otelimize transfer.

Not 1: Yanınıza havlu (dilerseniz otelden temin edebilirsiniz, gözlük, mayo, güneş kreminizi yanınıza almanızı tavsiye ederiz.)

Not 2: Şnorkel, maske, palet ekipmanı fiyata dahil değildir, teknemizde dilerseniz ücret karşılığı kiralama yapabilirsiniz.

KIZILDENİZ (SHARM) TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ RAS MOHAMMED TEKNE TURU (Standart)

Yetişkin Ücret                   : 29 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 19 USD

Tüplü Dalış Ücreti            : 10 USD

KIZILDENİZ (SHARM) TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ RAS MOHAMMED TEKNE TURU (Superior)

Yetişkin Ücret                    : 59 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 39 USD

Tüplü Dalış Ücreti            : 20 USD  

KIZILDENİZ (SHARM) TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ TİRAN ADASI TEKNE TURU (Superior)

Yetişkin Ücret                    : 39 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 19 USD

Tüplü Dalış Ücreti            : 20 USD

KIZILDENİZ (SHARM) TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ SCUBA DIVING (SADECE BRÖVELİLER KATILABİLİRLER) EN ÜNLÜ DALIŞ NOKTALARINA GİDİLİR.

Yetişkin Ücret                    : 49 USD

Dalışsız Katılım Yetişkin : 29 USD

Dalışsız Katılım Çocuk   : 19 USD  

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB JEEP SAFARİ TURU (STANDART) ( EKSTRA TUR )

Tur rehberimiz eşliğinde, Dahab’a doğru yola çıkıyoruz. Dahab’da 4X4 araçlarımıza geçerek renkli Kanyon bölgesine gidip, uçsuz bucaksız Sina Çölü’nün muhteşem atmosferinin keyfini çıkarıyoruz. Ardından, bir Bedevi yerleşimi giderek burada deve gezisi yapıyoruz. (opsiyonel) Bir sonraki Sonrasında, Mısır’ın hippiler tarafından en çok tercih edilen bölgesi olan ve kendine has atmosferi ile daha farklı bir tatil arzulayanların tercihi olan Dahab’a dönüyoruz. Burada öğle yemeğimizi yerel bir restoranda (standart restoran/standart menü) aldıktan sonra alışverişleriniz ve denize girebilmeniz için merkezde serbest zaman veriyoruz. Turumuzun bitimi ile birlikte Sharm el Sheikh’e geri dönüyoruz.

Not. Bu gezimizde 6-8 kişilik cipler kullanılmakta olup, misafirlerimiz cipin arkasında bank sıralarında oturtulmaktadırlar. Gezinin özellikle çöl kısmında oldukça sarsıntılı seyahat edilmektedir. Ayrıca deve gezisi riskler barındırmaktadır. Fiziksel problem yaşayan misafirlerimize bu geziyi önermiyoruz. Bu gezimiz standart bir organizasyon olup, restoranlar, araçlar vs. buna göredir.

Sharm el Sheikh-Dahab Arası Mesafe: 90 km’dir. Bu gezide toplamda 220 km civarında yolculuk yapılır.  

KIZILDENİZ (SHARM) TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB JEEP SAFARİ TURU (Standart)

Yetişkin Ücret                   : 39 USD

Ulusal Park Giriş Ücreti  :10 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 29 USD 

Ulusal Park Giriş Ücreti  :   5 USD

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB KOMBO TURU (SUPERİOR) ( EKSTRA TUR )

Tur rehberimiz eşliğinde, özel aracımızla otelimizden ayrılarak Kızıldeniz'in en popüler koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Bedevi çadırlarında ikramımız olan içeceklerle soluklanarak ve doğaya karışarak enerji depoluyoruz. Ardından, ATV turumuzla Kanyon ve Vaha gezisine çıkıyoruz ve bölgenin güzelliklerini keşfederken sırtımızı güneşe veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz şnorkel ile mercan resiflerin keşfine çıkabilir. Bölgeyi keşfettikten sonra, deniz kıyısında deve sırtında bir tur yapıyoruz. Hemen sonra, birlikte öğle yemeğimizi Dahab’ın en ünlü restoranlarından birisi olan deniz kıyısındaki Ali Baba’da alıyoruz. (et, tavuk, balık ya da vejeteryan menülerinden seçebilirsiniz) (su fiyata dahildir). Yemekten sonra, serbest zamanınızda çarşıda dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz. Ardından, Kızıldeniz’in Maldivler’i olarak ünlenmiş Mavi Lagun Bölgesine giderek denize girebilmeniz ve güneşlenebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. (1 meşrubat, şezlong ve şemsiye fiyata dahildir)

Not 1: Şnorkel, maske, palet ekipmanı fiyata dahil değildir, gittiğimiz bölgelerde ücret karşılığı kiralama yapabilirsiniz.

Not 2: Bu turumuz için rahat kıyafetler ve rahat ayakkabılar, gözlük, güneş kremi, mayonuzu yanınızda bulundurunuz. Kaldığınız otelden plaj havlusu ödünç alabilirsiniz.

Not 3: Deve gezisi ve ATV riskler barındırmakta olup, fiziksel problemler yaşayan misafirlerimizin katılmasını önermeyiz.

KIZILDENİZ (SHARM) TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB KOMBO TURU (Superior)

Yetişkin Ücret  : 69 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 39 USD

ÇÖLDE ATV-BUGGY SAFARİ TURU ( EKSTRA TUR )

Macera ve heyecan arayanlar için harika bir fırsat. Profesyonel ekibimizle, Sahra Çölünde sınırsız bir maceranın keyfini çıkarabilirsiniz. Bedevi kampında güzel anılar biriktirebilir, naneli çay eşliğinde nefes kesen manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Kaçırmak istemeyeceğiniz muhteşem bir deneyim.

Not 1: Bu turumuz için rahat kıyafetler ve rahat ayakkabılar, gözlük, güneş kremi, yanınızda bulundurunuz.

Not 2: Bu tur riskler barındırmakta olup, fiziksel problemler yaşayan misafirlerimizin katılmasını önermeyiz.

Not 3: Kask tur fiyatına dahildir. Dileyen misafirlerimiz için poşu, gözlük ve 1 şişe su için kişi başı 6 USD ilave olur.

SHARM ÇÖLDE ATV SAFARİ TURU

İki Kişilik ATV Fiyat (2 kişi için toplam) : 49 USD

Tek Kişilik ATV Fiyat : 29 USD

   
SHARM ÇÖLDE BUGGY SAFARİ TURU

İki Kişilik Buggy Fiyat  (2 kişi için toplam)  : 49 USD

Dört Kişilik Buggy Fiyat (4 kişi için toplam)  :59 USD

   

NOT: Bu geziyi Çölde Bedevi Gecesi ile birleştirmenizi tavsiye ederiz. Çok daha fazla eğleneceğinizden emin olabilirsiniz.

ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ TURU ( EKSTRA TUR )

Bedeviler, dünyanın en özgün toplulukları arasında yer almaktadır. Hayatlarını sıcak ve çetin çöl şartlarına rağmen sürdüren bu insanlarla birlikte, bu benzersiz deneyimi yaşayacaksınız. Gece boyunca üzerinize düşen yıldızların ışığı altında, Bedevi kültürünün derinliklerine inme fırsatı bulacaksınız. Bedevilerin size ikram edeceği yemekleri alabilirsiniz. Sonsuz kum tepeleri arasında geçirdiğiniz unutulmaz çöl macerası, hayatınız boyunca hatırlayacağınız eşsiz bir deneyim olacak. Deve ile çölde kısa bir gezi de unutamayacaklarınız arasında. Bu gezimizde standart araçlarla standart Bedevi Kampı kullanılmaktadır. Yemek ve diğer hizmet kalitesi buna göredir.

Not: Kişi başı 1 bardak kola, 1 bardak bedevi çayı ve 1 kapalı su dahildir.

KIZILDENİZ (SHARM) ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ TURU (Standart)  Bu gezimizde standart araçlarla standart Bedevi Kampı kullanılmaktadır. Yemek ve diğer hizmet kalitesi buna göredir.

Yetişkin Ücret    : 29 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret  : 19 USD

KIZILDENİZ (SHARM) ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ TURU (Superior) Bu gezimizde kullandığımız bedevi Kampı Sharm’ın en kalitelisidir.  

Yetişkin Ücret    : 39 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 29 USD

NOT: Bu geziyi Çölde Motosafari ile birleştirmenizi tavsiye ederiz. Çok daha fazla eğleneceğinizden emin olabilirsiniz.

ATV İLE RAS MOHAMMED ULUSAL PARKI (TAM GÜN) ( EKSTRA TUR )

Çölde ATV deneyiminin tadını uzun uzun çıkarmak Ras Mohamed’in büyüleyici coğrafyasında denize girmek isterseniz, keyifli programımıza katılın. ATV araçlarımızla çölde maceramıza başlıyoruz. Çölün enfes manzaraları eşliğinde yolculuğumuza Bedevi Kampında bir mola veriyoruz. Burada, çölde yaşayan Bedevilerin ilginç hayatlarına şahit olabilir, kültürlerini öğrenebilirsiniz. İkram edilecek bedevi çayını da mutlaka denemelisiniz. Ardından, motorlarımızla Ras Mohamed Ulusal Parkına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dünyanın en güzel mercanlarına ve mongrov ormanlarına sahip bu yer yüzü cennetinde meşhur ‘’Allah Kapısı’’, Barracuda Koyu ve Mangrov Ormanı göreceklerimiz arasında. Ardından, ‘’Sihirli Göl’’ adı verilen bölgede, Kızıldeniz’in muhteşem sualtı yaşamına şahit olabilirsiniz. Turumuzun bitimi ile birlikte ote transfer.

Not 1: Bu turumuz için rahat kıyafetler ve rahat ayakkabılar, gözlük, güneş kremi, mayo ve havlu (otelden ödünç alabilirsiniz) yanınızda bulundurunuz.

Not 2: Bu tur riskler barındırmakta olup, fiziksel problemler yaşayan misafirlerimizin katılmasını önermeyiz.

Not 3: Palet ve gözlük fiyata dahil değildir. İsterseniz kiralayabilir ya da yanınızda getirebilirsiniz.

KIZILDENİZ (SHARM) ATV ile RAS MOHAMMED ULUSAL PARKI (TAM GÜN)

İki Kişilik ATV Fiyat (2 kişi için toplam) :49 USD

Tek Kişilik ATV Fiyat : 39 USD

KLEOPATRA SHOW ÇÖLDE MUHTEŞEM GÖSTERİ/AKŞAM YEMEKLİ-İÇECEKLER DAHİL-DELUXE ( EKSTRA TUR )

Çölün ortasındaki deluxe tesisimiz sizleri şaşırtacak. Las Vegas Şovlarını aratmayacak geniş ekipli showları Firavunlar Döneminin hikayesini ve döneminin en sansasyonel kişisi Kleopatra’nın şaşalı bir şekilde izleyebileceksiniz. Set menü leziz akşam yemeği fiyata dahildir. Show Perşembe akşamları gerçekleşir. Not: Limitli alkollü ve alkolsüz içecekler dahildir. (18 yaşından küçüklere alkollü içecek servisi yapılmaz)

KIZILDENİZ (SHARM) KLEOPATRA SHOW ÇÖLDE MUHTEŞEM GÖSTERİ/AKŞAM YEMEKLİ-İÇECEKLER DAHİL-DELUXE

Yetişkin Ücret  : 99 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 59 USD

 

NEVERLAND SHOW ( EKSTRA TUR )

Masalsı bir sarayda, Las Vegas Show’larına benzeyen bir gösteri izlemek ister misiniz? Siz ve sevdikleriniz için eğlence dolu saatler vaat eden bu gecede eğleneceksiniz. İsterseniz yemekli programa da katılabilirsiniz. Not: Limitli alkolsüz içecekler dahildir.

KIZILDENİZ (SHARM)     

 NEVERLAND SHOW

 Not: Limitli alkolsüz içecekler dahildir.

Yetişkin Ücret                   : 39 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 19 USD

KIZILDENİZ  (SHARM)           

NEVERLAND SHOW -  YEMEKLİ

Not: Set Menü Akşam Yemeği+Alkollü ve Alkolsüz İçecekler dahildir. (18 yaşından küçüklere alkollü içecek servisi yapılmaz)

Yetişkin Ücret                    : 59 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 29 USD

DENİZ GÖZLEM TURU ( EKSTRA TUR )

Kızıldeniz’in akvaryum görünümündeki muhteşem sualtı zenginliklerini tekneden izleyebileceğiniz bu harika gezi sizleri bekliyor.

KIZILDENİZ (SHARM) CAM DİPLİ TEKNE STANDART

Yetişkin Ücret : 19 USD

Çocuk Ücret :  9 USD

KIZILDENİZ (SHARM) SEASCOPE YARI DENİZALTI

Yetişkin Ücret : 49 USD

Çocuk Ücret :  29 USD

 

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ PİRAMİTLER & MÜZE TURU & KHAN EL KHALİL-İ ÇARŞISI-OTOBÜSLÜ/UÇAKLI ( EKSTRA TUR )

Otobüslü tur için otelden kahvaltı kutularımızı alıp, gece yarısından sonra otelimizden hareket ederek Kahire’ye gidiyoruz. Uçaklı turumuz için havalimanı transfer saatini rehberimizden öğrenebilirsiniz.  Turumuz sırasında ilk durağımız Dünyanın 7 Harikasından günümüze kadar ulaşan tek eser olması ile dünyanın en çok merak edilen yerlerinden birisi olan Giza Piramitleri ve Sfenks. (bölge giriş ücreti dahil) Turumuz boyunca Giza Platosu’nun en büyük piramidi olan sayısız gizemli teknik ve mimari unsuru yansıtan Keops Piramidi’ni, tüm platoyu ayakları altına alan Panorama Tepesini, Kefren, Mikerinos ve Kraliçe ile diğer soyluların anıt mezarları olan piramitleri görüp nefis fotoğraflar çekiyoruz. Sonrasında, Kefren Mezar kompleksinin en önemli parçası olan ve mumyalama işlemlerinin yapıldığı Kefren Vadi Tapınağı’nı ve Sfenks'i (giriş dahil) göreceğiz. Ardından, öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Gezimiz esnasında, Papirüs Atölyesi ve Doğal Parfüm Fabrikası ziyaretlerimiz de olacak. Sonrasında, dünyanın en ünlü ve önemli eserlerini ve üst katında dünyaca en çok ilgi görmüş keşif olan LuksoTutankhamon Mezarı Hazine’sini göreceğimiz Mısır Ulusal Müzesi’ni (giriş dahil) ziyaret edeceğiz. Ulusal Müze’nin alt katında Eski, Orta ve Yeni Krallık Dönemleri’nin en önemli ve değerli parçalarını, lahit ve heykellerini göreceğiz. Müze ziyaretimiz sonrası Afrika kıtasının en ünlü çarşısı olan Khan el Khalili Çarşısı'na gidiyoruz. Çarşı Amr İbn el As ile birlikte Kahire şehrinin kurucularından kabul edilen Muiz el din-Allah tarafından kurulmuş olan “Beyn-el Kasreyn” adı verilen “İki Saray arası” bölgesinin ve İslami Kahire’nin kalbinde yer alır. Dünyanın en eski ikinci medresesi olan El Ezher Medresesi adını taşıyan El Ezher Camii ve restore edilmiş haliyle Kahire’nin en güzel camilerinden Hüseyin Camii de burada yer alır. Çarşı ziyareti sırasında Hüseyin Camii’ni ziyaret edebilir, beş binin üzerinde dükkandan ve arastalardan birinde hediyelik alış-verişlerinizi yapabilir, Nobel ödüllü dünyaca ünlü yazar Necip Mahfuz’un adını taşıyan kafede veya Mehmet Akif Ersoy’un da favori mekanlarından olan Fishawi’de karkadeh, limonata, kahve veya naneli çayınızın tadını çıkartabilirsiniz. Otobüs ile Sharm’a geri dönüyoruz. Otobüslü turda varışımız geç saatlerde olduğundan, akşam yemeğinizi odalarınıza soğuk tabak olarak hazırlatacağız. Uçaklı turda muhtemelen buna gerek kalmayacaktır.

Sharm el Sheikh-Kahire Arası Mesafe: 510 km’dir. Otobüslü gezide toplamda 1050 km civarında yolculuk yapılır, dilerseniz uçaklı turumuza katılabilirsiniz.  

Not: Bu gezimiz için vize gerekmektedir. Sharm’a varışta havalimanında vize alabilirsiniz. Eğer vizeniz yoksa ve tura katılmak isterseniz, özel bir işlemle vize tarafımızdan sağlanır. (35 USD) Yeşil Pasaport için vize gerekmemektedir.

KAHİRE  PİRAMİTLER & MÜZE TURU & KHAN EL KHALİL-İ ÇARŞISI TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ  OTOBÜSLÜ/UÇAKLI

Yetişkin Ücret: 99 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 59 USD

Not: Tur fiyatına uçak bileti dahil değildir. Biletinizi kendiniz alabilir ya da yetkilimizden yardım isteyebilirsiniz.

TAM GÜNLÜK ÖĞLE ST. CATHERİNE MANASTIRI VE DAHAB TURU ( EKSTRA TUR )

Otelimizden hareket ederek, St Catherine’e doğru yola çıkıyoruz. Uçsuz bucaksız çöl manzaraları eşliğinde yapacağımız seyahat sonrasında varışımızla birlikte Manastır ziyaretimize başlıyoruz. Azize Katerina Yunan-Ortodoks Manastırı, Allah’ın Hz. Musa ile konuştuğu yer olarak bilindiğinden Hıristiyanlarca kabaca tabirle ‘’Allah’ın Ayakları ile Çiğnediği’’ (İsaiah 18:7, İncil) yer olarak tanımlanan Sina Dağlarının eteklerinde kuruludur. Kutsal kitaplarda Allah’ın Hz. Musa ile bir alev suretinde konuştuğundan bahsedilir. Manastırın önünde sürekli yanan ateşin (Yanan Çalı) , bu orijinal ateşten yakıldığına ve günümüze kadar hiç sönmeden geldiğine inanılmaktadır. Manastırda bulunan rölikler, tüm Hıristiyan Mezheplerince kutsal sayıldığından Manastır hac yeri kabul edilir. Ayrıca, manastırda Hz. Muhammed’in mükerrer seferler bu manastıra giderek buradaki görevli din adamları ile görüştüğüne dair bazı tarihi belgeler bulunmakta ve bu belgeler önde gelen İslam alimleri tarafından da onaylanmaktadır. Yanı sıra; I. Sultan Selim, Napolyon, Çariçe Katarina, İmparatoriçe Helena gibi tarihi ünlü simaların da bu manastırı ziyaret ettikleri bilinmektedir. Bu sebeplerle tüm dinlerden insanlar ve dinsizler manastırı bir ruhsal arınma yeri olarak görüp, ziyaretlerinde kendi inanışlarına göre dua edip dilek tutmaktadırlar. Manastırda bulunan ilk basım kitaplar, Eski ve yeni Ahitler’in orijinal el yazmaları, tarihi ikonalar dünya dinler tarihinin en önemli hazineleri arasında sayılmaktadır. (bu hazineler sıklıkla dünya çapında müzelerde sergilenmektedir, ziyaretiniz esnasında bazıları manastırda bulunmayabilir) Manastırda bulunan Rahipler, Rahibeler ve Keşişler, çöldeki bedevi halkla sıcak ilişkiler içerisinde münzevi bir hayat sürmektedirler. Burada ayrıca Hz. Musa’nın karısı ile tanıştığı yeri, Harun Peygamber’in mezarı ve Altın Buzağı Oyması göreceklerimiz arasındadır. Ardından kendine has dingin atmosferi ile sizleri keyiflendirecek balıkçı kasabası Dahab’a gidiyoruz. Öğle yemeğimizi Dahab’ın en ünlü restoranlarından birisi olan deniz kıyısındaki Ali Baba’da alıyoruz. (et,tavuk, balık ya da vejeteryan menülerinden seçebilirsiniz) (su fiyata dahildir). Yemekten sonra, serbest zamanınızda çarşıda dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz.

Sharm el Sheikh-St Catherine Arası Mesafe: 200 km’dir.

St Catherine-Dahab Arası Mesafe: 130 km’dir.

Dahab-Sharm el Sheikh Arası Mesafe: 90 km’dir.

Bu gezide toplamda 450 km civarında yolculuk yapılır.  

KIZILDENİZ (SHARM) TAM GÜNLÜK ÖĞLE ST. CATHERİNE MANASTIRI ve DAHAB TURU

Yetişkin Ücret  : 69 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 39 USD

 

TAM GÜNLÜK ÖĞLE MUSA (TUR) DAĞI, ST. CATHERİNE MANASTIRI VE DAHAB TURU ( EKSTRA TUR )

Bu çok meşakkatli, yorucu ama bir o kadar da özel gezimiz için otelden kahvaltı kutumuzu alıp, gece yarısından sonra Musa (Tor) Dağı tırmanış noktasına doğru hareket ediyoruz. Tırmanış noktasında gerekli bilgilendirmenin ardından, bölgenin profesyonel rehberleri gözetiminde Hz. Musa’nın Allah’tan vahiy aldığı yer olarak kabul edilen bölgeye doğru tırmanışa geçiyoruz. Çöl ve sıra dağların soluk kesen manzaralarının üzerine doğan güneş hayatınızın en unutulmazları arasına girecek. Zirveye yakın bulunan mescitte dileyen misafirlerimiz sabah namazlarını kılabilirler. Detaylı anlatımları dinledikten sonra, aşağıya inerek aracımıza geçiyoruz ve manastır gezimiz için hareket ediyoruz. Azize Katerina Yunan-Ortodoks Manastırı, Allah’ın Hz. Musa ile konuştuğu yer olarak bilindiğinden Hıristiyanlarca kabaca tabirle ‘’Allah’ın Ayakları ile Çiğnediği’’ (İsaiah 18:7, İncil) yer olarak tanımlanan Sina Dağlarının eteklerinde kuruludur. Kutsal kitaplarda Allah’ın Hz. Musa ile bir alev suretinde konuştuğundan bahsedilir. Manastırın önünde sürekli yanan ateşin (Yanan Çalı) ,bu orijinal ateşten yakıldığına ve günümüze kadar hiç sönmeden geldiğine inanılmaktadır. Manastırda bulunan rölikler, tüm Hıristiyan Mezheplerince kutsal sayıldığından Manastır hac yeri kabul edilir. Ayrıca, manastırda Hz. Muhammed’in mükerrer seferler bu manastıra giderek buradaki görevli din adamları ile görüştüğüne dair bazı tarihi belgeler bulunmakta ve bu belgeler önde gelen İslam alimleri tarafından da onaylanmaktadır. Yanı sıra; I. Sultan Selim, Napolyon, Çariçe Katarina, İmparatoriçe Helena gibi tarihi ünlü simaların da bu manastırı ziyaret ettikleri bilinmektedir. Bu sebeplerle tüm dinlerden insanlar ve dinsizler manastırı bir ruhsal arınma yeri olarak görüp, ziyaretlerinde kendi inanışlarına göre dua edip dilek tutmaktadırlar. Manastırda bulunan ilk basım kitaplar, Eski ve yeni Ahitler’in orijinal el yazmaları, tarihi ikonalar dünya dinler tarihinin en önemli hazineleri arasında sayılmaktadır. (bu hazineler sıklıkla dünya çapında müzelerde sergilenmektedir, ziyaretiniz esnasında bazıları manastırda bulunmayabilir) Manastırda bulunan Rahipler, Rahibeler ve Keşişler, çöldeki bedevi halkla sıcak ilişkiler içerisinde münzevi bir hayat sürmektedirler. Burada ayrıca Hz. Musa’nın karısı ile tanıştığı yeri, Harun Peygamber’in mezarı ve Altın Buzağı Oyması göreceklerimiz arasındadır. Ardından kendine has dingin atmosferi ile sizleri keyiflendirecek balıkçı kasabası Dahab’a gidiyoruz. Öğle yemeğimizi Dahab’ın en ünlü restoranlarından birisi olan deniz kıyısındaki Ali Baba’da alıyoruz. (et, tavuk, balık ya da vejetaryen menülerinden seçebilirsiniz) (su fiyata dahildir). Yemekten sonra, serbest zamanınızda çarşıda dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz.

Not 1: Tırmanış için fiziksel olarak iyi bir durumda olmanız gerekmektedir. Tereddüt ediyorsanız bu turumuza katılmanızı önermeyiz.

Not 2: St. Catherine ve özellikle Musa Dağı yaz aylarında bile geceleri soğuk olmaktadır. Buna uygun giyinmeniz, Dahab’a geçtiğinizde havanın aniden ısınacağını ön görerek kıyafet seçmenizi öneririz. Ayakkabılarınızın, uzun yürüyüşe uygun olmaları gerekmektedir.

Sharm el Sheikh-Musa Dağı Tırmanış Noktası Arası Mesafe: 210 km’dir.

Musa Dağı Tırmanış Noktası-St Catherine Manastırı Arası Mesafe: 10 km

St Catherine-Dahab Arası Mesafe: 130 km’dir. Dahab-Sharm el Sheikh Arası Mesafe: 90 km’dir.

Bu gezide toplamda 475 km civarında yolculuk yapılır.  

KIZILDENİZ (SHARM) TAM GÜNLÜK ÖĞLE MUSA (TUR) DAĞI, ST. CATHERİNE MANASTIRI ve DAHAB TURU

Yetişkin Ücret                   : 129 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 14 yaşından küçük çocuklara önerilmez.

TAM GÜNLÜK ÜRDÜN (AKABE-PETRA) TURU ( EKSTRA TUR )

Bu çok yorucu ama bir o kadar da özel gezimiz için otelden kahvaltı kutumuzu alıp, gece yarısından sonra Taba’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte pasaport işlemlerini yaparak bizi Ürdün’e götürecek deniz otobüsüne biniyoruz. Kısa bir yolculuktan sonra, Ürdün’ün Kızıldeniz’e açılan kapısı Akabe’ye varıyoruz. Gerekli işlemlerin ardından otobüsümüzle Petra’ya geçiyoruz. Nabatea Medeniyeti’nin başkenti ve en önemli eseri olan, Dünya Harikaları’ndan birisi olarak kabul edilen ve UNESCO Dünya Mirasları Listesinde bulunan Petra Ürdün'ün güneyinde, Ürdün Vadisi'nin batısındadır. Petra şehri gezimize, zamanında şehre gelen ziyaretçilerin ve tüccarların konakladıkları şehrin dışında bulunan ''Küçük Petra'' şehrini ziyaret ederek başlıyoruz. Nabatea Medeniyeti’nin ticaret konusundaki başarısı sayesinde, kervan yollarının kavşağında bulunan Petra, önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir ve su tedariği konusunda şaşırtıcı teknikler uygulamıştır. Yolumuz üzerinde bu su sarnıçlarından birini gördükten sonra Petra antik şehrine devam ediyoruz. Bu antik kent, özellikle Roma İmparatorluğu döneminde önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Gül pembe kayaları oyarak inşa edilmiş bu antik kentte 1.2 km'lik şehir giriş yolunu at üzerinde geçiyoruz. (Dileyen misafirlerimiz yürüyebilirler.) Şehrin en ikonik yapılarından biri "El-Khazneh" olarak da bilinen Hazine Tapınağı’dır. Vereceğimiz serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz tepede bulunan manastıra ve/veya Kurban Altarı’na tırmanarak ziyaret edebilirler. Öğle yemeğimizi tur esnasında yerel bir restoranda alıyoruz. Dönüş rotamız; Petra-Akabe-Taba-Sharm el Sheikh şeklindedir. Varışımız geç saatlerde olduğundan, akşam yemeğinizi odalarınıza soğuk tabak olarak hazırlatacağız.

Sharm el Sheikh-Taba Arası Mesafe: 195 km’dir.

Taba-Akabe Arası Deniz Otobüsü Süre: 50 dk’dır

Akabe-Petra Arası Mesafe: 130 km

Petra-Akabe Arası Mesafe: 130 km

Akabe-Taba Arası Deniz Otobüsü Süre: 50 dk’dır

Taba-Sharm el Sheikh Arası Mesafe: 195 km’dir.

Bu gezide toplamda 650 km civarında yolculuk yapılır.  

KIZILDENİZ (SHARM) TAM GÜNLÜK ÜRDÜN (AKABE-PETRA) TURU  

Yetişkin Ücret : 199 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 149 USD  

ÇÖL KAMPI KONAKLAMALI ÜRDÜN (AKABE-PETRA-WADİ RUM) TURU ( EKSTRA TUR )

Bu çok yorucu ama bir o kadar da özel gezimiz için otelden kahvaltı kutumuzu alıp, gece yarısından sonra Taba’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte pasaport işlemlerini yaparak bizi Ürdün’e götürecek deniz otobüsüne biniyoruz. Kısa bir yolculuktan sonra, Ürdün’ün Kızıldeniz’e açılan kapısı Akabe’ye varıyoruz. Gerekli işlemlerin ardından otobüsümüzle Petra’ya geçiyoruz. Nabatea Medeniyeti’nin başkenti ve en önemli eseri olan, Dünya Harikaları’ndan birisi olarak kabul edilen ve UNESCO Dünya Mirasları Listesinde bulunan Petra Ürdün'ün güneyinde, Ürdün Vadisi'nin batısındadır. Petra şehri gezimize, zamanında şehre gelen ziyaretçilerin ve tüccarların konakladıkları şehrin dışında bulunan ''Küçük Petra'' şehrini ziyaret ederek başlıyoruz. Nabatea Medeniyeti’nin ticaret konusundaki başarısı sayesinde, kervan yollarının kavşağında bulunan Petra, önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir ve su tedariği konusunda şaşırtıcı teknikler uygulamıştır. Yolumuz üzerinde bu su sarnıçlarından birini gördükten sonra Petra antik şehrine devam ediyoruz. Bu antik kent, özellikle Roma İmparatorluğu döneminde önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Gül pembe kayaları oyarak inşa edilmiş bu antik kentte 1.2 km'lik şehir giriş yolunu at üzerinde geçiyoruz. (Dileyen misafirlerimiz yürüyebilirler.) Şehrin en ikonik yapılarından biri "El-Khazneh" olarak da bilinen Hazine Tapınağı’dır. Vereceğimiz serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz tepede bulunan manastıra ve/veya Kurban Altarı’na tırmanarak ziyaret edebilirler. Öğle yemeğimizi tur esnasında yerel bir restoranda alıyoruz. Turumuzun bitimi ile birlikte, ‘’Düşler Vadisi’’ Wadi Ruma’a giderek, uçsuz bucaksız çöl ve görkemli dağların arasına kurulmuş kampımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama tesisimizde. Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli 4X4 ‘’Lawrence’in Toprakları’’ Çöl Safari Turumuza katılabilirler. (Yetişkin: 79 USD, Çocuk: 49 USD) Dönüş rotamız; Wadi Rum-Akabe-Taba-Sharm el Sheikh şeklindedir. Varışımız geç saatlerde olduğundan, akşam yemeğinizi odalarınıza soğuk tabak olarak hazırlatacağız.

Sharm el Sheikh-Taba Arası Mesafe: 195 km’dir.

Taba-Akabe Arası Deniz Otobüsü Süre: 50 dk’dır

Akabe-Petra Arası Mesafe: 130 km

Petra-Wadi Rum Arası Mesafe: 110 km

Wadi Rum-Akabe Arası Mesafe: 70 km

Akabe-Taba Arası Deniz Otobüsü Süre: 50 dk’dır

Taba-Sharm el Sheikh Arası Mesafe: 195 km’dir.

Bu gezide toplamda 700 km civarında yolculuk yapılır.  

KIZILDENİZ (SHARM)

ÇÖL KAMPI KONAKLAMALI ÜRDÜN

(AKABE-PETRA-WADİ RUM) TURU

Yetişkin Ücret                   : 299 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret     : 229 USD

Sharm el Sheikh tatilinizde yapabilecekleriniz;
 • Plajda tembel tembel uzanıp güneşlenebilir,
 • Şnorkel ile denizaltının rengarenk dünyasını keşfe çıkabilir,
 • Tekne ile Ras Mohamed ya da Tiran Adaları’na gidip deniz ve güneşin tadını çıkarabilir,
 • Tüplü dalış (scuba) yapabilir,
 • Cam Dipli Tekne ya da Yarı Denizaltı ile Kızıldeniz’in hazinelerini seyredebilir,
 • Çölde ATV ya da Buggy ile safari yapıp deve ile gezebilir,
 • Çok çeşitli su sporları aktivitelerine katılabilir,
 • Çöl’ün ıssız karanlığında Bedeviler ile eğlenip, yanı başınızda gibi gözüken gökyüzünü inceleyebilir,
 • Günü birlik bir gezi ile Kahire ve Piramitler’i görebilir,
 • Dahab’ın büyülü ve bambaşka atmosferine kendinizi bırakabilir,
 • Vahaları, kumulları, vadileri ve kanyonları keşfedebilir,
 • Günü birlik bir gezi ile Ürdün’ün saklı hazinesi Petra’yı gezebilir,
 • Hıristiyanlar için kutsal sayılan St. Catherine Manastırını gezip, binlerce yıl önce Musa’nın tırmanıp Allah’tan vahiy aldığı Tur Dağına onun gibi tırmanabilir,
 • Taptaze ve çok çeşitli deniz ürünlerini ucuz fiyatlarla yiyebilir,
 • Little Buddha, Pacha, Hard Rock ya da diğer mekanlarda eğlenebilir,
 • Farsha Cafe’nin büyüleyici manzarasında nargile içip güneşi batırabilir,
 • YANİ KISACASI; her mevsim Kızıldeniz ve Sina Çölünün eşsiz keyfini yaşayabilirsiniz.

Dahil/Hariç

 • Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul/Sharm el Sheikh/İstanbul hattında ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı Vergileri
 • Seçtiğiniz kategori otelde ve seçmiş olduğunuz yeme-içme planında Sharm’da 3 gece konaklama
 • Programda belirtilen havalimanı/otel/havalimanı transferleri
 • Öğle Yemekli Panoramik Sharm Turu
 • Mısır Tecrübesi olan Türkçe Rehber Hizmeti (Bu hizmet Sharm karşılamalı olarak verilmekte olup, rehberimiz transferler ve şehir turunda grupla birlikte olur. Rehberimiz, düzenleyeceği ekstra turlara katılan misafirlerimizle birlikte olacaktır. Ve; rehberimizin konaklaması çoğunlukla sizinle aynı otelde değildir. Ayrıca, rehberimiz birden fazla otelde konaklayan misafirlerle ilgilenmek durumundadır. Bu sebeplerle rehberimizin 7/24 sizinle birlikte olamayacağını peşinen kabul etmiş sayılırsınız)
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası (mevzuat gereği ödemeyi yaptığınız firma tarafından yapılmaktadır)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu
 • Güney Sina (Sharm, Dahab, St Catherine, Taba, Nuweiba) dışına çıkmadığınız sürece bu turumuz vizesizdir. Ancak, Kahire turuna katılmayı planlıyorsanız Sharm’a varışta kapı vizesi almanız gerekmektedir. Fiyata dahil değildir.)
 • Ekstra Turlar
 • Şahsi Harcamalar
 • İptal Güvence Paketi (Tur Bedelinin %10'u kadar ilave prim ödenir) (Hareket saatine 48 saat kalaya kadar koşulsuz iptal hakkı tanır)
 • Seyahat Sigortası (bagaj kaybı, tur öncesi ve tur sırasında sağlık sorunları, vefat gibi problemlere karşı sigortalanmanızı öneririz)
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

Turun Konumu

Sharm El-Sheikh, Second Sharm Al Shiekh, Egypt

SSS

Ekstra Turlar Hakkında Misafir Bilgilendirmesi:
 • 1-Turların Türkçe Rehberle gerçekleşmesi için minimum katılımcı sayısına ulaşılması gerekmektedir. Bu sayılara ulaşılmadığı taktirde:
 • A-Bazı turlar İngilizce bilen personelle gerçekleştirilebilir (misafirin onayı ile)
 • B-Fiyat farkı ile İngilizce ya da Türkçe gerçekleştirilebilir (misafirin onayı ile)
 • C-Yukarıdaki seçenekler misafirce kabul görmediği taktirde tur iptal edilerek misafire o turla ilgili ödediği ücret kesintisiz iade edilir.
 • 2-Misafirin turu satın aldığı anda yerel hizmet sağlayıcılara gerekli rezervasyonlar yapılıp ödemeleri yapılır. Dolayısı ile, misafirin satın almış turu iptal etmek istemesi durumunda;
 • A-Kendisi ve/veya aynı odada kaldığı kişinin doktor raporu ile onaylanmış bir sağlık sorunu oluşursa, o turla ilgili ödenmiş olan ücret kesintisiz iade edilir.
 • B-Turun hareketine 48 saat kalan kadar yapılan keyfi iptallerde turla ödenmiş ücretin %50’si iade edilir.
 • C-Turun hareketine 48 saatten az kalan vakitte yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz.
 • D-Belirtilen saatte belirtilen buluşma noktasında bulunmayan misafir, tura kendi imkanları ile bir başka noktaya gelerek katılabilir. Bunu tercih etmemesi ya da tur içeriği gereği bunun mümkün olmaması durumunda, ücret iadesi yapılmaz.
 • E-Bazı turlar farklı otellerden de misafir aldıkları için gecikme yaşanması durumunda, misafir yetkili personelimizle temasa geçerek aracın kendisine ulaşma saatini öğrenir. Bu tip gecikmeler tur içeriğini ya da turun süresini etkilemez. Dolayısı ile tur iptal sebebi sayılamaz ve iptal istendiği taktirde ücret iadesi yapılmaz.
 • F-Tur esnasında verilecek serbest zamanlar ve mola yerlerinde yetkili personelimiz hareket saati için gerekli bilgilendirmeyi yapar. Misafirin geç kalması durumunda tur akışı etkilenmeyecekse makul bir süre beklemek ya da devam etmek personelimizin yetkisindedir. Aksi durumlarda misafir kendi imkanları ile bir sonraki noktaya gelerek tura devam edebilir ya da kendi imkanları ile otele döner. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
 • G-GÜVENCEMİZ ALTINDASINIZ: Turlarımızda kullanılan araçlar, restoranlar, menüler, mekanlar, personel ve diğer tüm hizmetler ücret/kalite dengesi ve uzun yıllara dayanan Mısır tecrübemize dayanarak en iyileridir, tamamı Uluslararası Turizm Standartlarına sahiptir ve Mısır Yetkili Makamlarınca belgelendirilmişlerdir. Tur ve aktivitelerimizde; eksik ve/veya ayıplı hizmet oluşması durumunda; bizimle Mısır’da geçirdiğiniz süreç firmamızca sürekli takip edildiğinden anlık müdahalelerle söz konusu problemler çözülür ve/veya probleme bağlı olarak kısmi ya da tüm ücret iadesi yapılır. Ancak, firmamız Mısır’ın yerel ve genel şartlarına bağlı koşullar, trafik, yol kapanması, hava muhalefeti, misafir hatası, teknik arızaya bağlı gecikmeler ve bunun gibi kendi kontrolü dışında oluşabilecek koşullardan sorumlu tutulamaz.
 • H-Bazı turlarımız yoğun fiziksel aktivite gerektirebilir. Sağlık sorununuz varsa, yetkili personelimize danışarak turun koşullarını öğrenip katılma kararınızı ona göre vermenizi rica ederiz.
 • I-Su sporları, tekne gezileri, ATV/Moto Safari, 4X4 cip safari, tüplü dalış, deve gezisi gibi aktiviteler bazı kaza risklerini taşımakta olup ciddi sakatlanmalara ve hatta daha kötüsüne yol açabilir. Firmamız, oluşabilecek olumsuzluklardan sorumlu tutulamaz. Bu tip tur ve aktivitelere katıldığınızda bu riskleri bildiğinizden emin olun; tereddüt etmeniz durumunda mutlaka yetkili personelimizden bilgi alın, hala emin değilseniz satın alma işlemini gerçekleştirmeyin. Bu tip turlara ve aktivitelere katıldığınızda, yetkili personelimizi uyarılarına harfiyen uymanızı, size belirtilen önlemlere harfiyen uymanızı ve duruma göre verilen güvenlik ekipmanını giymenizi rica ederiz. Aksi taktirde hem kendinizi hem de diğer katılımcıları riske atıyor olacaksınız.
 • K-Dini önemi olan yerlerde, uygun kıyafet giyme sorumluluğu misafirimizdedir. Kıyafet sebebiyle bu tip yerlere girişlerine izin verilmeyen misafirler için sorumluluk misafirimizdedir.
 • L-Bazı tur ve aktivitelerde özel eşyalara/kıyafetlere ihtiyacınız olabilir. Sorunuz.

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Dayalı 0 gözden geçirmek
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
kötü
0
Korkunç
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Bir değerlendirme yazın

itibaren ₺0

Sorgu

Tarafından düzenlenmiştir

paytur

Member Since 2019

Bunları da beğenebilirsin