from ₺0
Sorgu

Side Win Hotel & Spa 4* – Her Şey Dahil (Fiyat Sorunuz)

Ilıca, Side Win Hotel & Spa, Sahil Caddesi, Manavgat/Antalya, Turkey
Oylanmamış
Süre

Minimum 3 Gece

Tur tipi

Konaklamalı Tur

Grup boyutu

Sınırsız

Diller

___

güzergah

Konum
Konum

Hava Alanına Uzaklığı: Antalya HA 56km Kurulu Alan: 8000 m2 Şehir Merkezine Uzaklık: Side 8km

Her Şey Dahil Konsept
Her Şey Dahil Konsept

07:00 - 10:00 : Kahvaltı 12:30 - 14:00 : Öğle Yemeği 12:00 - 16:00 : Snack 16:00 - 16:30 : Kahve/Kek 19:00 - 21:00 : Akşam yemeği 23:00 - 24:00 : Gece çorbası 10:00 - 00:00 : Lobby Bar 10:00 - 00:00 : Pool Bar 10:00 - 17:00 : Beach Bar Geçerli konsept saatlerinde: Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, tesisin belirlemiş olduğu yerli alkollü-alkolsüz içecekler servis edilir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm hizmetler ücretlidir. Taze sıkılmış meyve suları ,Türk kahvesi ve İmport içecekler ücretlidir.

Havuz & Plaj
Havuz & Plaj

Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Denize 500 - 600 metre arası uzaklıkta olan Side Win Hotel misafirlerine shuttle servis imkanı sunmaktadır. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz.

Ücretsiz Aktiviteler
Ücretsiz Aktiviteler

Animasyon Beach Voley Dart Fitness Masa Tenisi Su Kaydırağı

Ücretli Aktiviteler
Ücretli Aktiviteler

Wireless Internet Araç Kiralama Doktor Hamam Masaj Sauna SPA

Spa & Sağlık
Spa & Sağlık

Spa, hamam ve masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Fitness Center Hamam Masaj Sauna SPA

Çocuk / Bebek
Çocuk / Bebek

Tesiste minik tatilciler için; Çocuk Kulubü, Çocuk Parkı, Çocuk Havuzu ve Bebek Bakımı (ücretli) bulunmaktadır

Dahil/Hariç

  • Hotel Konsepti Dahilinde Konaklama
  • Otelin Bünyesinde Bulunan Ücretsiz Aktiviteler
  • Gidiş - Dönüş Ulaşım ve Hotel Transferi
  • Hotelin Bünyesinde Bulunan Ücretli Aktiviteler
  • Ekstra Yapılacak Harcamalar

Turun Konumu

Ilıca, Side Win Hotel & Spa, Sahil Caddesi, Manavgat/Antalya, Turkey

SSS

İptal - İade Detayları
Tüketicinin satın almış olduğu paket turu tek taraflı olarak iptal etmek istemesi halinde; Paytur Turizm’in sözleşme imzası ile birlikte tüketiciye verdiği tur programında belirtilen özel şartlar öncelikli geçerli olmak üzere; a) Turun başlangıç tarihine 30 gün kalaya kadarki iptallerde uçak ve vergiler düşükdükten sonra cezasız tam iade edilir. Turun başlangıç tarihine 30 gün kalaya kadarki iptallerde tur ücretinin tamamını ihtara gerek kalmaksızın defaten ödemeyi tüketici ve aynı sözleşme içerisindeki diğer katılımcılar kabul ve taahhüt eder. Ancak, paket tur iptallerinde taşımacı havayolu ise havayolunun uyguladığı cezalar da hesaba katılır. Biletleme yapıldıktan sonra kesinlikle ücret iadesi yoktur. Tüketici satın almış olduğu paket turu veya otel konaklamasını başka bir isme devredebilir ancak taşıyıcı tüzel kişiliklerinin ve konaklamacı tüzel kişiliklerinin kuralları göz önüne alınır. Devralan, sözleşmede imzası olmasa bile aynı şartlarda sözleşmeyi kabul etmiş sayılır. Yurtdışı paket turlarda vize gerekli ülkelerin elçilik kuralları da aynı şekilde göz önüne alınır. Ayrıca devralan bakiye ve devir sebebi ile doğan masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Devralan, sözleşmede imzası olmasa bile iş bu sözleşme hükümleri ile aynen bağlıdır. Uygulamalarda acente aracı konumunda olduğu için ana hizmet tüzel kişilikleri (Taşımacı ve konaklamacı)nin iptal ve iade kuralları geçerli olup, acente tüketici aleyhine üzerine düşen sorumluluğu yerine getirir. İptal iade güvence paketi ücreti her tur için gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu paketi satın almak istediğinizde rezervasyon sırasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minimum 16 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 16 kişi altında kalması durumunda acente turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunluğu olmayan misafirler turlarını veya acentenin düzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz. Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Dayalı 0 gözden geçirmek
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
kötü
0
Korkunç
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Bir değerlendirme yazın

itibaren ₺0

Sorgu

Tarafından düzenlenmiştir

paytur

Member Since 2019

Bunları da beğenebilirsin